Infrastruktura IT

Infrastruktura IT

Aplikacja wspierająca Twój biznes opiera się na wielu elementach o zasadniczym znaczeniu dla jej ciągłego działania. Za prawidłowo zaprojektowanym i wdrożonym oprogramowaniem stoi infrastruktura IT, która powinna być niezawodna i zapewniać nieprzerwaną oraz wysokowydajną pracę. Usługi w ramach Infrastruktury IT wymagają odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów, dużego doświadczenia, współpracy z partnerami technologicznymi (dystrybutorzy, producenci) oraz odpowiednich umów SLA (Service Level Agreement). Bez sprawnie działającej infrastruktury pracownicy nie będą mogli efektywnie wykorzystywać potrzebnych im systemów informatycznych, a firmy nie będą mogły skutecznie obsługiwać swoich klientów. Dlatego istotne jest wybranie odpowiedniego partnera – usługodawcy rozwiązań infrastruktury. Usługi w ramach Infrastruktury IT wymagają odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów, dużego doświadczenia, współpracy z partnerami technologicznymi (dystrybutorzy, producenci) oraz odpowiednich umów SLA (Service Level Agreement). Bez sprawnie działającej infrastruktury pracownicy nie będą mogli efektywnie wykorzystywać potrzebnych im systemów informatycznych, a firmy nie będą mogły skutecznie obsługiwać swoich klientów. Dlatego istotne jest wybranie odpowiedniego partnera – usługodawcy rozwiązań infrastruktury.

Comarch już od ponad 10 lat oferuje wydajne i niezawodne usługi z zakresu infrastruktury.  Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra inżynierska i odpowiednie zaplecze technologiczne wspierane zarówno przez dystrybutorów, jak i międzynarodowych producentów sprzętu IT pomaga sprostać potrzebom każdego klienta. Najlepszym na to potwierdzeniem są liczne referencje.

 

e-Urząd

Comarch Data Center zapewnia kompleksowe usługi w zakresie udostępniania i utrzymania złożonych platform systemowych obejmujących sprzęt, oprogramowanie i usługi administracji. Aby zapewnić klientom optymalny zakres usługi dopasowany do aktualnych potrzeb, oferujemy współpracę w wybranych modelach: SaaS, PaaS, IaaS. Wybór właściwego modelu umożliwia skuteczniejszą  kontrolę kosztów i  tym samym wpływa na zwieszenie efektywności inwestycji.

Czytaj więcej

Rozwiązania Sieciowe i Telekomunikacyjne

Comarch IT Networks to szereg usług pozwalających na integrację rozwiązań wspierających wymianę informacji i sprawną komunikację w firmie. Obejmują one wszelkie technologie komunikacyjne, aplikacje, a także środki transmisji danych jak sieci WAN czy LAN pozwalające nie tylko na usprawnienie komunikacji, ale również wymianę i dostęp do informacji firmowych.

Czytaj więcej

Outsourcing IT

 

W obliczu rozwoju infrastruktury IT proponujemy naszym klientom usługi IT, które pozwolą przedsiębiorstwu skupić się na kluczowych kompetencjach oraz uchronią go przed nietrafionymi decyzjami. Powierzając swoje środowisko IT doświadczonym inżynierom, zapewnisz sobie i swoim klientom ciągłość działania oraz najwyższą dostępność usług. Jest to grupa usług oferowanych dla klientów w sposób selektywny lub jako kompleksowa usługa outsourcingu IT, zależnie od potrzeb danego biznesu.

 

Czytaj więcej

Rozwiązania Architektur IT

 

Comarch IT  Integration to rozwiązanie, którego celem jest połączenie różnych systemów IT, sprzętu oraz oprogramowania w jeden spójny i sprawnie działający organizm. Różne obszary działalności przedsiębiorstw są wspomagane przez różne systemy IT, do tego często dostarczane przez wiele firm. Stąd rodzi się konieczność stworzenia jednolitego środowiska informatycznego. Oferujemy kompleksowe usługi integracyjne – od doradztwa i konsultacji, poprzez rozpoznanie potrzeb biznesowych klienta, aż po projektowanie i wdrożenie rozwiązań ułatwiających i skupiających pracę w ramach jednego narzędzia. Celem realizacji usług integracyjnych jest zbudowanie efektywnego i bezpiecznego środowiska informatycznego, które zapewni szybki dostęp oraz niezawodność, wydajność i kompletność informacji zarządczej.

Czytaj więcej