Usługi integracyjne i wdrożeniowe

Usługi integracyjne i wdrożeniowe

Pomimo szerokiego portfolio produktów Comarch wielokrotnie sięgał po rozwiązania obce, żeby idealnie wpasować się w potrzeby klienta, lub by uzupełnić własną ofertę. Z tego właśnie wynika nasze duże doświadczenie w zakresie integracji i wdrażania systemów zewnętrznych.  Z ciekawszych projektów ostatnich lat należy wymienić wdrożenie platformy e-Policji na Pomorzu, bardzo użytecznego systemu kolejkowania w placówkach ZUS. Kolejnymi projektami były wdrożenia aplikacji Oracle począwszy od wybranych modułów Oracle EBS, a skończywszy na narzędziach analitycznych i hurtownianych – najciekawsze systemy Comarch zrealizował w Komendzie Głównej Policji Albańskiej, przedsiębiorstwie Węglokoks, oraz w firmie ubezpieczeniowej TU Europa S.A.

Specjaliści Comarch od wielu lat realizują duże projekty obejmujące wdrożenia produktów obcych i integrację różnych rozwiązań informatycznych. Posiadamy doświadczenia we wdrożeniach różnorodnych rozwiązań Oracle, szerokie kompetencje w produktach Microsoft oraz zakończone sukcesem projekty 'pod klucz' realizowane w oparciu o różne produkty i technologie zgodnie z wymaganiami klientów.

Projekt pod klucz

W dzisiejszym, zglobalizowanym świecie biznesu, w warunkach silnej konkurencji oraz zmienności otoczenia, przedsiębiorstwa zmuszone są do poszukiwania najlepszych rozwiązań w zakresie zarządzania procesami biznesowymi. Rozwiązania te, mają za zadanie nie tylko skrócenie czasu podjęcia decyzji, w związku ze skróceniem czasu poszukiwania informacji i szeroki dostęp do danych, lecz przede wszystkim umożliwienie współpracy wielu systemów w przedsiębiorstwie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami poszczególnych instytucji. Dlatego też Comarch, jako dostawca rozwiązań IT dla przedsiębiorstw, podjął współpracę z firmą Oracle w zakresie sprzedaży, wdrażania i serwisowania aplikacji i technologii wsparcia zarządzania przedsiębiorstwem. W wyniku podjęcia tej współpracy, Klient uzsykał zoptymalizowaną kosztowo ofertę na światowej klasy rozwiązanie do zarządzania przedsiębiorstwem, rozszerzoną o dodatkowe funkcjonalności z kompleksowej oferty Comarch.

 

Czytaj więcej

Projekty pod klucz

Rozwiązania oparte na indywidualnych wymaganiach klienta – „systemy pod klucz” to specyficzna działka branży informatycznej. Są one realizowane w przypadkach, kiedy skala klienta, złożoność realizowanych przez niego procesów, albo inne wymogi nie pozwalają na wykorzystanie oprogramowania seryjnego. Dzięki implementacji „projektu pod klucz” klient otrzymuje rozwiązanie precyzyjnie dopasowane do swoich potrzeb, nie ograniczające go w dalszym rozwoju i spełniające stawiane wymagania.  

Comarch posiada wieloletnie doświadczenia w prowadzeniu takich właśnie wymagających projektów często opartych o różne technologie i rozwiązania.

 

Czytaj więcej