e-Commerce

17.02.2016, e-Commerce

1 000 firm wybrało Comarch e-Sklep – nowy wymiar sprzedaży internetowej

Już ponad 1 000 firm handlowych w Polsce, Niemczech, Francji i Szwajcarii korzysta z usługi Comarch e-Sklep. Comarch współpracuje z kilkuset partnerami wdrażającymi jego rozwiązania, a platforma Comarch e-Sklep jest stale aktualizowana o nowe moduły i funkcjonalności zgodnie z najnowszymi trendami e-commerce.

17.12.2015, e-Commerce

Comarch ERP e-Sklep znalazł się w elitarnym gronie platform sprzedażowych

Comarch ERP e-Sklep znalazł się w elitarnym gronie czterech wyróżnionych platform sprzedażowych. Ceneo.pl prowadzi program certyfikujący rozwiązania do prowadzenia sklepów internetowych.

03.12.2015, e-Commerce

Polskie Święto Rynku e-Commerce z Comarch

We wtorek, 1 grudnia 2015 r., po raz szósty odbywa się ogólnopolska akcja „Dzień Darmowej Dostawy”. W tym roku w wydarzeniu bierze udział ponad 2,5 tys. sklepów internetowych. Comarch, lider polskiego rynku IT, jak co roku wspierał tę inicjatywę.

31.07.2015, e-Commerce

Darmowa platforma e-commerce, czyli wszystko.pl z nowymi możliwościami

Na rynku debiutuje nowa, responsywna aktualizacja platformy sprzedażowej wszystko.pl. Wszystko.pl stworzona przez Comarch, krakowskiego producenta rozwiązań klasy ERP.

20.04.2015, e-Commerce

Wiosenny szał zakupów w Google Zakupy

Od sztabki złota za 600 tys. złotych, po żarówkę LED za kilka groszy. To tyko niektóre produkty z ponad 241 672, które są promowane za pomocą usługi Product Listing Ads (Google Zakupy). Krakowski producent rozwiązań dla e-sklepów Comarch oraz zajmująca się analityką danych w wyszukiwarkach firma SEMSTORM postanowiły przyjrzeć się bliżej, jak ta usługa wygląda w polskim Internecie.

11.06.2014, e-Commerce

Comarch przybliżył 10 tysiącom polskich przedsiębiorców praktyczne zastosowanie chmury

Już 10 tysięcy polskich przedsiębiorców ukończyło bezpłatnych projekt edukacyjny „Ekspert Chmury”, stworzony przez Comarch przy współpracy z wiodącymi dostawcami narzędzi w chmurze modelu cloud computing. Projekt ma na celu podniesienie świadomości polskiego biznesu w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii informatycznych w codziennej pracy. Comarch zapowiada kolejne bezpłatne szkolenia kierowane do osób chcących rozwijać swoją działalność biznesową.

01.04.2014, e-Commerce

Dynamiczny rozwój portalu wszystko.pl – już ponad 300 tys. produktów

Wszystko.pl to interaktywna platforma handlowa, która umożliwia sprzedaż w Internecie wprost z jednego z systemów Comarch ERP (Comarch ERP iFaktury24, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum) lub ze sklepu internetowego Comarch ERP e-Sklep.

14.03.2014, e-Commerce

Chmura Comarch gościła nad Hanowerem

W miniony piątek zakończyły się największe na świecie targi teleinformatyczne CeBIT 2014, podczas których Comarch po raz kolejny zaprezentował oferowane rozwiązania IT stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Tematem przewodnim oferty Comarch podczas tegorocznych targów w Hanowerze były usługi i produkty oferowane w chmurze.