Handel detaliczny

12.04.2017, Handel detaliczny

Comarch na londyńskich targach RETAIL BUSINESS TECHNOLOGY EXPO

Targi RETAIL BUSINESS TECHNOLOGY EXPO to “must be” w kalendarzu przedstawicieli branży retail, którzy poszukują narzędzi ułatwiających prowadzenie biznesu, bowiem największe firmy z branży IT prezentują wtedy swoje innowacyjne rozwiązania oraz organizują liczne premiery. W tym roku wśród wystawców będzie również Comarch.

10.04.2017, Handel detaliczny

Zakupy przyszłości - najnowsze trendy w handlu detalicznym teraz i za 15 lat. Wyniki badania zachowania klientów przeprowadzonego przez Comarch.

Pobierz raport na temat aktualnych i przyszłych zachowań konsumenckich, ich oczekiwań oraz lojalności klientów w sześciu krajach europejskich: Holandii, Niemczech, Polsce, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech.

24.08.2015, Handel detaliczny

Comarch ERP Altum na egzotycznych terenach Pacyfiku

Produkowany przez krakowski Comarch system klasy ERP, czyli Comarch ERP Altum podbija najdalsze zakątki świata. Projekt Billabong skierowany jest do odległych oceanicznych państw - Nowej Kaledonii oraz Thaiti. Zostanie on wdrożony w modelu chmury obliczeniowej z Comarch Data Center, które znajduje się w Singapurze.

17.07.2015, Handel detaliczny

Comarch ERP Altum oraz Comarch Retail wprowadzają obsługę międzynarodowych holdingów

Krakowski producent systemów klasy ERP Comarch rozszerza portfolio funkcjonalności Comarch ERP Altum oraz Comarch Retail, dzięki którym przedsiębiorstwa łatwiej mogą zarządzać swoimi strukturami holidngowymi niezależnie od lokalizacji na całym świecie.

20.04.2015, Handel detaliczny

Ray Obuwie – buty szyte na miarę z Comarch ERP

Dystrybutor oraz właściciel 130 sieci sklepów obuwniczych Grupa Ray Obuwie wybrała platformę Comarch ERP Altum i Comarch Retail. Wybór platformy Comarch ERP Altum i Comarch Retail zagwarantował m.in. centralne zarządzanie magazynami.

25.03.2015, Handel detaliczny

Comarch ERP z włoską marką odzieżową z Bolonii

Comarch Retail produkowany przez Comarch, krakowskiego producenta systemów ERP, usprawnił zarządzanie siecią sklepów i sprzedażą w Internecie włoskiej marki oferującej ubrania dla kobiet i mężczyzn Imperial.

16.07.2013, Handel detaliczny

Comarch ERP podpisał kontrakt z trzema francuskimi sklepami grupy Printemps

System do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch ERP został wybrany przez trzy sklepy należące do grupy Printemps w ramach projektu przebudowy i ujednolicania systemów informatycznych firmy. Sklepy w Tours, Caen i w Breście zdecydowały się nawiązać współpracę z Comarch zachęcone możliwościami oferowanymi przez system Comarch ERP oraz wysoką jakością usług świadczonych przez Comarch. Podpisanie nowej umowy świadczy o rosnącym zainteresowaniu rozwiązaniami Comarch ERP, szczególnie w sektorze handlu detalicznego.

21.05.2013, Handel detaliczny

Comarch ERP Optima w świecie win Marka Kondrata

KONDRAT Wina Wybrane, nowy winiarski projekt Marka Kondrata, który po kilku latach istnienia na rynku w ramach spółki Winarium, zdecydował się na samodzielne działanie biznesowe, funkcjonuje w oparciu o program Comarch ERP Optima.