Produkcja

19.04.2017, Produkcja

Oddaj produkcję w dobre ręce – cykl bezpłatnych konferencji Comarch

Produkcja to skomplikowany proces, który składa się z wielu etapów. Tylko ich właściwe zaplanowanie i uporządkowanie pozwoli na pełna kontrolę i utrzymanie poziomu jakości wytwarzanych artykułów. Dla wielu przedsiębiorców usprawnienie procesów produkcyjnych i dostosowanie do wymagań rynku to spore wyzwanie.

06.05.2016, Produkcja

Oddaj produkcję w dobre ręce– cykl bezpłatnych konferencji Comarch

Jak powinna wyglądać produkcja przyszłości? Jak usprawnić procesy produkcyjne? Czym jest Przemysł 4.0?

19.05.2015, Produkcja

Producent wody mineralnej „Muszynianka” stawia na Comarch ERP XL

Comarch wspomaga procesy biznesowe Spółdzielni Pracy „Muszynianka” w Krynicy Zdrój. Działająca na rynku od sześćdziesięciu czterech lat „Muszynianka” w codziennej pracy wykorzystuje moduły systemu Comarch ERP XL oraz Comarch EDI.

11.05.2015, Produkcja

Studia podyplomowe w zakresie systemów informatycznych Comarch ERP XL

We wrocławskiej Wyższej Szkole Bankowości trwają zapisy na podyplomowe studia z zakresu systemu informatycznego klasy ERP 2.0, którym jest Comarch ERP XL. To kolejna inicjatywa edukacyjna Comarch. Zajęcia poprowadzi m.in.: firma CDN Partner.

04.05.2015, Produkcja

Lider branży rolnej w Polsce wdraża system Comarch

PUH Chemirol Sp. z o.o. z Mogilna, lider branży rolnej w Polsce zdecydował się na wdrożenie Comarch ERP XL. Z nowoczesnego systemu korzystać będzie 500 pracowników w centrali firmy, oddziałach, sklepach oraz w terenie.

23.04.2015, Produkcja

Comarch otwiera drzwi „CAL” w świat nowych technologii

Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i Wspólnicy sp.j. będący producentem inteligentnych drzwi (wyposażanych w czytniki linii papilarnych) postawił na wdrożenie nowatorskich rozwiązań w zarządzaniu i wybrał Comarch ERP XL.

03.07.2014, Produkcja

Dynamiczny rozwój Vitrosilicon (GK Ciech) z Comarch ERP XL

Vitrosilicon przyśpiesza dzięki zakończonemu wdrożeniu systemu Comarch ERP XL.

19.12.2013, Produkcja

IT w świecie akwarystów

Firma Tropical, działająca na rynku od ponad 35 lat, jest wiodącym w Polsce i jednym z największych na świecie producentów branży zoologicznej. Produkty Tropical dostępne są w kilkudziesięciu krajach świata, na czterech kontynentach: w Europie, Azji, Afryce oraz Ameryce Południowej. Nieustannie wprowadzane udoskonalenia i innowacyjne rozwiązania sprawiły, że Tropical stał się jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie przedsiębiorstw w tej branży. Innowacyjne podejście do biznesu objęło także obszar informatyki. Nowoczesna produkcja wymaga bowiem zaawansowanego systemu informatycznego, który zapewni wydajność i efektywność wszystkich procesów biznesowych.