Serwis i usługi

29.10.2013, Serwis i usługi

Narodowe Centrum Nauki działa z Comarch ERP Optima

W Narodowym Centrum Nauki w Krakowie, jednostce wspierającej działalność naukową w zakresie badań podstawowych, wdrożono program Comarch ERP Optima. Implementację rozwiązania wykonała firma CDN-Partner w Krakowie Sp. z o.o. – autoryzowany partner Comarch.

07.08.2013, Serwis i usługi

Neckermann wybrał rozwiązanie Comarch ERP

Biuro podróży Neckermann Polska, należące do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie, wybrało Comarch ERP e-Pracownik – najnowsze rozwiązanie wspierające płace i kadry w firmie. Aplikacja do zarządzania czasem pracy i urlopami jest w fazie wdrożenia, za które odpowiada Partner Comarch – firma T2S z Warszawy.

27.05.2013, Serwis i usługi

Filharmonia Krakowska działa z Comarch ERP Optima

Filharmonia im. Karola Szymanowskiego, jedna z najważniejszych instytucji muzycznych w kraju, działa w oparciu o program Comarch ERP Optima. Za implementację rozwiązania odpowiada Partner Comarch – firma CDN-Partner w Krakowie.

23.05.2013, Serwis i usługi

Comarch integruje dane klientów BP Polska

BP Polska wraz z Comarch zrealizowało projekt CDI oparty na rozwiązaniu Comarch Business Intelligence – Master Data Management. Nowy system integruje dane 65 tys. klientów, posiadających 93 tys. zarejestrowanych samochodów, z ponad 450 stacji BP w Polsce.

12.03.2013, Serwis i usługi

Torus buduje przewagę z Comarch ERP XL

Comarch ERP XL wpiera obsługę procesów księgowych zachodzących w Torus Sp. z o.o. Sp. k., jednej z najprężniej rozwijających się firm deweloperskich w Trójmieście. Wdrożenie systemu przeprowadził Złoty Partner Comarch – firma Insoft Consulting Sp. z o.

13.11.2012, Serwis i usługi

Harry Potter i system Comarch ERP XL

Wydawnictwo Media Rodzina zdecydowało się na kompleksowe wdrożenie systemu Comarch ERP XL. Firma na polskim rynku książki istnieje od 20 lat, a swój największy sukces osiągnęła wydając cykl o Harrym Potterze, którego łączna sprzedaż osiągnęła ponad 5 mln egzemplarzy.

23.10.2012, Serwis i usługi

Horizon wybiera Comarch ERP Optima

Horizon, polska firma logistyczna, usprawnia procesy biznesowe decydując się na wdrożenie programu Comarch ERP Optima. Rozwiązanie zaimplementował Złoty Partner Comarch – firma Software Solutions z Warszawy.

11.07.2012, Serwis i usługi

Comarch ERP gwarantuje rozwój spółki GWARANT Agencja Ochrony S.A.

GWARANT Agencja Ochrony S.A., firma notowana na rynku NewConnect warszawskiej giełdy, wdrożyła Comarch CDN XL, jeden z szerokiej gamy produktów Comarch ERP. Implementację systemu przeprowadził Platynowy Partner Comarch – firma Infortes z Wrocławia.