AGD/RTV

Dynamiczny rozwój wymaga nowoczesnych rozwiązań informatycznych. O tym, dlaczego warto inwestować w systemy do zarządzania oraz jakie korzyści płyną z wdrożenia przekonało się wielu Klientów Comarch ERP XL.

 

Comarch ERP XL spełnia wymogi firm z branży AGD i RTV. Sprawdź jak w praktyce system wpłynął na zwiększenie efektywności naszych Klientów i przeczytaj Case Study poniższych firm:

Produkcja

DPM Solid Polska

DPM Solid Polska

Firma zajmuje się produkcją anten oraz handlem artykułami elektrycznymi i elektronicznymi.

Handel i dystrybucja

MPM

MPM

Wdrożenie Comarch ERP XL w firmie MPM przeprowadzone na początku 2011 roku usprawniło wiele obszarów. Przykładem może być szybkie generowanie sprawozdań finansowych w module Księgowość, czy skrócenie czasu przeprowadzania inwentaryzacji o 30%.

Tajmax

Tajmax

Tajmax - sieć sprzedaży sprzętu AGD, początkowo swoim zasięgiem obejmowała woj. małopolskie, następnie dodatkowo województwa śląskie, świętokrzyskie i podkarpackie. Dzięki rozwiązaniom Comarch firma m.in. mogła usprawnić przepływ informacji między siecią, a oddziałami.

Case studies

Wielu Klientów już przekonało się o tym, jakie korzyści można osiągnąć dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu klasy ERP. W odpowiednich sekcjach branżowych znajdą Państwo case study oraz referencje firm, które zdecydowały się na wykorzystanie Comarch ERP XL w swojej działalności.

Case studies

Referencje

Poznaj Comarch ERP XL

Zachęcamy do przetestowania wersji demonstracyjnej systemu Comarch ERP XL. Dostęp do wersji testowej uzyskają Państwo za pomocą klienta usług terminalowych Microsoft.

Demo Comarch ERP XL