Budowlana

Dynamiczny rozwój wymaga nowoczesnych rozwiązań informatycznych. O tym, dlaczego warto inwestować w systemy do zarządzania oraz jakie korzyści płyną z wdrożenia przekonało się wielu Klientów Comarch ERP XL.

 

Comarch ERP XL spełnia wymogi firm z branży budowlanej. Sprawdź jak w praktyce system wpłynął na zwiększenie efektywności naszych Klientów i przeczytaj Case Study poniższych firm:

Produkcja

ADAMIETZ

ADAMIETZ

prowadzi działalność w zakresie produkcji elementów obudowy ścian, budownictwa ogólnego, przemysłowego oraz specjalistycznego.

Erbud

Erbud

to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich grup budowlanych świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, przemysłowym oraz użyteczności publicznej na terenie Polski oraz innych krajów europejskich.

Kreisel Technika Budowlana

Kreisel Technika Budowlana

to jeden z największych producentów materiałów budowlanych w Polsce.

Olan

Olan

to jedna z najprężniej rozwijających się firm regionu z branży rusztowań i szalunków w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Handel i dystrybucja

Attic

Attic

jest jedną z największych małopolskich firm handlowych w branży materiałów budowlanych.

Marka

Marka

należy do największej organizacji gospodarczej sektora budowlanego w Polsce – Grupy Polskie Składy Budowlane.

WECHTA

WECHTA

jest jednym z największych dystrybutorów wyrobów hutniczych na terenie Wielkopolski i Polski Zachodniej.

Partner

Partner

to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w obsłudze rynku dystrybucyjnego w zakresie części zamiennych i akcesoriów przeznaczonych do sprzętu leśnego, ogrodniczego oraz maszyn budowlanych.

extraDACH

extraDACH

Firma jest jedną z największych hurtowni materiałów budowlanych w Polsce. Oferuje produkty największych producentów dachówek w sześciu oddziałach na terenie całego kraju.

Usługi

CB Panel System

CB Panel System

jest firmą ogólnobudowlaną z wieloletnim doświadczeniem - działa na rynku od 1992 roku.

PIEC-BUD

PIEC-BUD

zdobył pozycję lidera z główną specjalizacją w zakresie budowy, modernizacji oraz remontów żelbetowych kominów przemysłowych, silosów żelbetowych i konstrukcji stalowych, pieców przemysłowych wszelkich typów.

MPDM

MPDM

zajmuje się wykonywaniem prac i czynności o charakterze porządkowym związanym z utrzymaniem w pełnej przydatności techniczno-eksploatacyjnej dróg, ulic, placów łącznie z remontami bieżącymi ich powierzchni oraz remontów kapitalnych tych urządzeń.

PBDiM

PBDiM

zajmuje się produkcją oraz sprzedażą mieszanek mineralno-bitumicznych, mieszanek betonowych i betonów, kruszyw, emulsji asfaltowych.

MIZAN

MIZAN

jest doświadczonym, solidnym i godnym zaufania partnerem w realizacjach prac wysokościowych oraz w branży elektrycznej, hydraulicznej i ogólnobudowlanej.

Alstal

Alstal

Firma działa kompleksowo począwszy od zaprojektowania obiektu, poprzez doradztwo technologiczne, wykonawstwo i uzyskanie wszelkich prawem pozwoleń.

Case studies

Wielu Klientów już przekonało się o tym, jakie korzyści można osiągnąć dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu klasy ERP. W odpowiednich sekcjach branżowych znajdą Państwo case study oraz referencje firm, które zdecydowały się na wykorzystanie Comarch ERP XL w swojej działalności.

Case studies

Referencje

Poznaj Comarch ERP XL

Zachęcamy do przetestowania wersji demonstracyjnej systemu Comarch ERP XL. Dostęp do wersji testowej uzyskają Państwo za pomocą klienta usług terminalowych Microsoft.

Demo Comarch ERP XL