Chemiczna

Dynamiczny rozwój wymaga nowoczesnych rozwiązań informatycznych. O tym, dlaczego warto inwestować w systemy do zarządzania oraz jakie korzyści płyną z wdrożenia przekonało się wielu Klientów Comarch ERP XL.

 

Comarch ERP XL spełnia wymogi firm z branży chemicznej. Sprawdź jak w praktyce system wpłynął na zwiększenie efektywności naszych Klientów i przeczytaj Case Study poniższych firm:

Produkcja

Trokotex

Trokotex

jest obecne na polskim rynku od 1987 roku, a ich produkty, głównie zbiorniki i kraty pomostowe, cieszą się zasłużoną opinią wyrobów najwyższej jakości.

ARKOP

ARKOP

specjalizuje się w chemii organicznej i nieorganicznej oraz w metalurgii metali kolorowych.

Arpack

Arpack

jest producentem opakowań oraz palet styropianowych wielokrotnego użytku.

Vetos farma

Vetos farma

zajmuje się głównie produkcją leków weterynaryjnych oraz dodatków paszowych.

Ciech - Vitrosilicon

Ciech - Vitrosilicon

Jest producentem wyrobów pochodzących z wytopu szkła oraz produktów chemicznych, a mianowicie: opakowań szklanych typu słoje i lampiony do zniczy, szklistych krzemianów sodu i potasu oraz szkła wodnego sodowego i potasowego.

Lakma

Lakma

Jest jednym z największych polskich producentów w wybranych gałęziach chemii budowlanej oraz gospodarczej. Produkty firmy spełniają najwyższe, restrykcyjne wymogi.

CHEMIA

CHEMIA

specjalizuje się w sprzedaży farb i lakierów, wykładzin podłogowych, płytek ceramicznych, materiałów chemii budowlanej, tj.: klejów, zapraw, wylewek, tynków, silikonów, pianek i impregnatów oraz odczynników chemicznych.

Buwar

Buwar

od początku działalności posiada pozycję jednego z liderów sprzedaży na rynku środków smarowych szeroko pojętego regionu dolnośląskiego.

Italcolor

Italcolor

jest firmą zajmującą się sprzedażą wysokiej jakości lakierów do drewna i MDF włoskiego producenta ICA.

Primar

Primar

jest przedsiębiorstwem działającym na rynku materiałów poligraficznych.

Tropoil

Tropoil

specjalizuje się w sprzedaży środków smarnych Mobil i Esso.

Case studies

Wielu Klientów już przekonało się o tym, jakie korzyści można osiągnąć dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu klasy ERP. W odpowiednich sekcjach branżowych znajdą Państwo case study oraz referencje firm, które zdecydowały się na wykorzystanie Comarch ERP XL w swojej działalności.

Case studies

Referencje

Poznaj Comarch ERP XL

Zachęcamy do przetestowania wersji demonstracyjnej systemu Comarch ERP XL. Dostęp do wersji testowej uzyskają Państwo za pomocą klienta usług terminalowych Microsoft.

Demo Comarch ERP XL