Elektryczna/elektroniczna

Dynamiczny rozwój wymaga nowoczesnych rozwiązań informatycznych. O tym, dlaczego warto inwestować w systemy do zarządzania oraz jakie korzyści płyną z wdrożenia przekonało się wielu Klientów Comarch ERP XL.

 

Comarch ERP XL spełnia wymogi firm z branży elektronicznej. Sprawdź jak w praktyce system wpłynął na zwiększenie efektywności naszych Klientów i przeczytaj Case study firm z tej branży. 

Produkcja

Emiter

Emiter

należy do liderów w produkcji i sprzedaży złącz i rozdzielnic elektrycznych w obudowach z materiału termoutwardzalnego.

Cellco Communications

Cellco Communications

jest jedną z największych firm w Polsce produkujących patchcordy i pigtaile światłowodowe.

Rauschert

Rauschert

to potentat w produkcji elementów konstrukcyjnych z ceramiki technicznej oraz tworzyw sztucznych, wdrożył system Comarch ERP XL, co przyniosło spółce wiele korzyści.

Dipol

Dipol

funkcjonuje na rynku od 1990 roku jako europejski dystrybutor CTV, LAN/WLAN, TV-SAT oraz producent anten telekomunikacyjnych, telewizyjnych i radiowych.

Handel

Akkop

Akkop

jest prężnie działającą siecią hurtowni produktów z dziedziny elektrotechniki.

ASAJ

ASAJ

jest siecią hurtowni elektrycznych posiadającą 12 fili w największych miastach regionu środkowowschodniej i centralnej Polski.

ELGRA

ELGRA

jest hurtownią elektroinstalacyjną, oferującą wysoką jakość usług, fachową pomoc i doradztwo techniczne na każdym etapie obsługi klienta.

Del-Zaw

Del-Zaw

jest firmą o ugruntowanej pozycji zarówno w dla obszaru budownictwa, produkcji maszyn, urządzeń, projektowania i wdrażania najnowszych technologii w dziedzinie telekomunikacji (energetyka, telekomunikacja, teleinformatyka oraz automatyka przemysłowa).

ELMAT

ELMAT

jest polskim producentem, autoryzowanym dystrybutorem i importerem wielu nowoczesnych rozwiązań i produktów z zakresu szeroko pojętej teleinformatyki.

Maritex

Maritex

została założona w 1987 roku i jest obecnie jedną z największych, dynamicznie rozwijających się hurtowni elementów elektronicznych na rynku polskim.

Case studies

Wielu Klientów już przekonało się o tym, jakie korzyści można osiągnąć dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu klasy ERP. W odpowiednich sekcjach branżowych znajdą Państwo case study oraz referencje firm, które zdecydowały się na wykorzystanie Comarch ERP XL w swojej działalności.

Case studies

Referencje

Poznaj Comarch ERP XL

Zachęcamy do przetestowania wersji demonstracyjnej systemu Comarch ERP XL. Dostęp do wersji testowej uzyskają Państwo za pomocą klienta usług terminalowych Microsoft.

Demo Comarch ERP XL

Usługi

ENAP

ENAP

realizuje szeroko rozumiane prace AKPiA, elektryczne, teletechniczne i ogólnobudowlane.

ELMO

ELMO

działa w branży budownictwa infrastrukturalnego w obszarze elektroenergetyki, telekomunikacji, produkcji metalowej oraz budownictwa drogowo-mostowego.

INTER CONSULT

INTER CONSULT

jest firmą handlowo-usługową. Główne obszary działania to obsługa sieci dystrybucji telefonów i aktywacji GSM.

Elektromeg

Elektromeg

jest typowym przedsiębiorstwem usługowym. Specyfikuje się wykonawstwem robót energetycznych i telekomunikacyjnych oraz sygnalizacji świetlnych i przewiertów sterowanych .