Grzewcza, sanitarna

Dynamiczny rozwój wymaga nowoczesnych rozwiązań informatycznych. O tym, dlaczego warto inwestować w systemy do zarządzania oraz jakie korzyści płyną z wdrożenia przekonało się wielu Klientów Comarch ERP XL.

 

Comarch ERP XL spełnia wymogi firm z branży grzewczej i sanitarnej. Sprawdź jak w praktyce system wpłynął na zwiększenie efektywności naszych Klientów i przeczytaj Case Study poniższych firm:

Handel i dystrybucja

Action Energy

Action Energy

firma działająca w ramach notowanej na warszawskiej giełdzie Grupy Kapitałowej ACTION SA.

Rurex

Rurex

istnieje na rynku od 1990 roku. Przez lata działalności firma stała się jedną z większych hurtowni nowoczesnych instalacji sanitarnych i grzewczych.

BASCO 2

BASCO 2

zajmuje się handlem hurtowym i detalicznym w zakresie branży techniki grzewczej i sanitarnej.

Supron 3

Supron 3

od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji i dystrybucji sprzętu przeciwpożarowego i bhp. Świadczy także usługi w zakresie instalowania przeglądów i napraw sprzętu ppoż. a także doradztwa z zakresu stosowania nowych urządzeń bhp, sprzętu ppoż., ratownictwa technicznego, ekologicznego, biologicznego i sanitarnego.

Produkcja

Kotniz

Kotniz

jest producentem akcesoriów do łodzi motorowych i żaglowych, produkuje aluminiowe drzwi przesuwne dla przemysłu stoczniowego, aluminiowe drzwi przeciwpożarowe dla budownictwa, bulaje ze stali nierdzewnej do drzwi wewnętrznych, koła sterowe do jachtów, balustrady, bariery i różne elementy ze stali kwasoodpornej.

Usługi

INFUDEX

INFUDEX

jest firmą istniejącą od początku 1988r oferującą szeroką gamę usług inżynieryjno - sanitarnych.

Case studies

Wielu Klientów już przekonało się o tym, jakie korzyści można osiągnąć dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu klasy ERP. W odpowiednich sekcjach branżowych znajdą Państwo case study oraz referencje firm, które zdecydowały się na wykorzystanie Comarch ERP XL w swojej działalności.

Case studies

Referencje

Poznaj Comarch ERP XL

Zachęcamy do przetestowania wersji demonstracyjnej systemu Comarch ERP XL. Dostęp do wersji testowej uzyskają Państwo za pomocą klienta usług terminalowych Microsoft.

Demo Comarch ERP XL