Inne

Dynamiczny rozwój wymaga nowoczesnych rozwiązań informatycznych. O tym, dlaczego warto inwestować w systemy do zarządzania oraz jakie korzyści płyną z wdrożenia przekonało się wielu Klientów Comarch ERP XL.

 

Comarch ERP XL spełnia wymogi firm z różnych branż. Sprawdź jak w praktyce system wpłynął na zwiększenie efektywności naszych Klientów i przeczytaj Case Study poniższych firm:

Usługi

Base Promotion Service

Base Promotion Service

był w 1990 roku jednoosobową firmą stworzoną przez Barbarę Sergot-Golędzinowską. W swoim założeniu miał spełniać marzenia o nowoczesnej materialnej oprawie reklamowej, przedsiębiorstw poszukujących nowych form promocji, na dopiero rodzącym się w Polsce wolnym rynku.

Eco-Wind Construction

Eco-Wind Construction

wchodząca w skład grupy Neo Investments, jest jednym z czołowych polskich deweloperów farm elektrowni wiatrowych. EWC S.A. przeprowadza finansowanie projektów, począwszy od etapu akwizycji gruntu, przez fazę planowania i budowy, do uruchomienia farmy wiatrowej.

Starter

Starter

została założona 20 czerwca 2000 r. przez automobilklub niemiecki ADAC, automobilklub holenderski ANWB oraz PZM Autotour. Domeną działalności Startera są szeroko rozumiane usługi Assistance.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Siedlcach

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Siedlcach

to największa i najdłużej działająca firma w sektorze usług komunalnych w regionie siedleckim.

Gwarant

Gwarant

jest firmą o zasięgu ogólnopolskim pod względem technologicznym i organizacyjnym. Firma od 2010 roku jest notowana na rynku NewConnect warszawskiej giełdy. Główna siedziba spółki znajduje się w Opolu.

Inhatex

Inhatex

Wiodącą produkcją firmy była i jest po dzień dzisiejszy produkcja szyb zespolonych ze wszystkich rodzajów szkła, a także szyb kuloodpornych na bazie laminatów i żywic. Produkcja szyb kuloodpornych była od początku certyfikowana i objęta atestem Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie.

Zakład Gospodarki Odpadami

Zakład Gospodarki Odpadami

Przedmiotem działalności spółki jest przede wszystkim zarządzanie i eksploatacja składowiska odpadów komunalnych innych niż niebezpieczne i obojętne, odzysk odpadów nadających się do wtórnego wykorzystania, unieszkodliwienie odpadów poprzez ich składowanie, a od Lipca 2012 r. odzysk surowców wtórnych w wyniku zautomatyzowanego procesu sortowania oraz kompostowania, dzięki któremu na składowisko kierowane będą wyłącznie odpady procesowe i balastowe.

Handel i dystrybucja

Alstor

Alstor

prowadzi działalność na polskim rynku IT już od 1987 roku. Dzisiaj jest jedną z najstarszych istniejących prywatnych firm komputerowych.

Impet Computers

Impet Computers

powstała w 2002 roku i jest jednym z największych dostawców obudów i akcesoriów komputerowych, w tym modułów pamięci i procesorów, w Polsce.

AXPOL Trading

AXPOL Trading

jest jednym z wiodących dostawców produktów promocyjnych dla agencji reklamowych.

Baltona

Baltona

jest firmą handlową, zajmującą się obsługą pasażerów na lotniskach międzynarodowych i przejściach granicznych w Polsce.

EUROKIOSK

EUROKIOSK

to prężnie rozwijająca się sieć franchisingowa funkcjonująca na krajowym rynku już od 10 lat.

Multi-Decor

Multi-Decor

jest nowoczesnym przedsiębiorstwem oferującym kompleksowe rozwiązania dystrybucji artykułów wykończenia wnętrz.

Seydak

Seydak

zajmuje się dystrybucją paliw poprzez sieć stacji benzynowych, a także sprzedażą detaliczną artykułów samochodowych.

Skamer-ACM

Skamer-ACM

realizuje zadania z zakresu kompleksowej realizacji instalacji pomiarów i automatyki przemysłowej.

Tedmark

Tedmark

działa na rynku opakowań, maszyn, materiałów pakujących oraz urządzeń i materiałów do utrzymania higieny od roku 1991.

Kulik

Kulik

to wieloletni znany dostawca parasoli, upominków oraz gadżetów reklamowych. Na rynku działa od 1957 roku. Oferowane produkty, cenione za estetykę, solidność wykonania oraz trwałość, są znane nie tylko na rynku polskim ale i zagranicznym.

Sznupa

Sznupa

Firma powstała w 2007 roku w Katowicach. Wśród artykułów zoologicznych dostępnych w ofercie poza karmą dla psów i kotów dostępne są akcesoria, środki pielęgnacji, witaminy i odżywki, przysmaki i książki tematyczne.

Produkcja

Sierant

Sierant

Firma jest producentem technik osłonowych (żaluzje, rolety, moskitiery). Produkty firmy dostępne są na siedmiu rynkach europejskich.

Data System Group

Data System Group

to producent i dystrybutor rozwiązań logistycznych opartych na nowoczesnej technologii telematycznej.

Mineral

Mineral

jest prężnie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem. Firma specjalizuje się w produkcji naturalnych wód mineralnych, wód smakowych, napojów funkcjonalnych oraz tradycyjnych napojów smakowych.

WADER

WADER

Firma należy do ścisłej czołówki polskich producentów zabawek z plastiku. W bogatej ofercie znajduje się prawie 150 modeli zabawek, a co roku wprowadzane są kolejne nowości.

Tropical

Tropical

Firma jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów branży zoologicznej. Nowoczesne i w pełni zautomatyzowane linie technologiczne umożliwiają wytwarzanie wysokiej jakości produktów, takich jak pokarmy płatkowane i granulowane dla ryb akwariowych i stawkowych, gadów, mieszanki ziarnowe i ekstrudy dla małych gryzoni oraz ptaków, a także preparaty i testy akwarystyczne. Stale rozwijana oferta produktów liczy obecnie ok. 700 pozycji asortymentowych.

Media Rodzina

Media Rodzina

Wydawnictwo obecne jest na polskim rynku już ponad dwie dekady. Dorobek wydawnictwa to ponad 800 tytułów książek, audiobooki, e-booki i kalendarze. Siedzibą firmy jest Poznań, dlatego w ofercie można znaleźć wiele pozycji dotyczących wspomnień związanych ze stolicą Wielkopolski.

Case studies

Wielu Klientów już przekonało się o tym, jakie korzyści można osiągnąć dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu klasy ERP. W odpowiednich sekcjach branżowych znajdą Państwo case study oraz referencje firm, które zdecydowały się na wykorzystanie Comarch ERP XL w swojej działalności.

Case studies

Referencje

Poznaj Comarch ERP XL

Zachęcamy do przetestowania wersji demonstracyjnej systemu Comarch ERP XL. Dostęp do wersji testowej uzyskają Państwo za pomocą klienta usług terminalowych Microsoft.

Demo Comarch ERP XL