Kosmetyczna

Dynamiczny rozwój wymaga nowoczesnych rozwiązań informatycznych. O tym, dlaczego warto inwestować w systemy do zarządzania oraz jakie korzyści płyną z wdrożenia przekonało się wielu Klientów Comarch ERP XL.

 

Comarch ERP XL spełnia wymogi firm z branży kosmetycznej. Sprawdź jak w praktyce system wpłynął na zwiększenie efektywności naszych Klientów i przeczytaj Case Study poniższych firm:

Produkcja

Brodr Jorgensen

Brodr Jorgensen

to polska firma handlowa z kapitałem duńskim, będąca wyłącznym dystrybutorem kosmetyków marek: GOSH, LUMENE, MONTAGNE JEUNESSE, KAPPA.

Donegal

Donegal

jest największym producentem/dystrybutorem akcesoriów kosmetycznych w Europie południowowschodniej.

Torf Corporation Fabryka Leków

Torf Corporation Fabryka Leków

istnieje od 1989 r. Klienci szanują ją za wysoką jakość produkowanych wyrobów oraz kontynuację wieloletnich badań prof. Tołpy poświęconych leczniczym właściwościom torfu.

Case studies

Wielu Klientów już przekonało się o tym, jakie korzyści można osiągnąć dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu klasy ERP. W odpowiednich sekcjach branżowych znajdą Państwo case study oraz referencje firm, które zdecydowały się na wykorzystanie Comarch ERP XL w swojej działalności.

Case studies

Referencje

Poznaj Comarch ERP XL

Zachęcamy do przetestowania wersji demonstracyjnej systemu Comarch ERP XL. Dostęp do wersji testowej uzyskają Państwo za pomocą klienta usług terminalowych Microsoft.

Demo Comarch ERP XL