Rolno-spożywcza

Dynamiczny rozwój wymaga nowoczesnych rozwiązań informatycznych. O tym, dlaczego warto inwestować w systemy do zarządzania oraz jakie korzyści płyną z wdrożenia przekonało się wielu Klientów Comarch ERP XL.

 

Comarch ERP XL spełnia wymogi firm z branży rolno-spożywczej. Sprawdź jak w praktyce system wpłynął na zwiększenie efektywności naszych Klientów i przeczytaj Case Study poniższych firm:

Produkcja

Celiko

Celiko

Firma od początku swojej działalności specjalizuje się i doskonali w zakresie produkcji artykułów spożywczych, w szczególności suchych koncentratów spożywczych.

Fornetti

Fornetti

Historia firmy w Polsce sięga roku 1999, kiedy powstała spółka Fornetti Polska. Obecnie proponuje klientom niemal 30 rodzajów przekąsek dostępnych w ponad 300 punktach na terenie całej Polski.

Muszynianka

Muszynianka

jest jednym z największych w Polsce producentów wody mineralnej. Spółdzielnia jest właścicielem praw do korzystania z kilkunastu źródeł. Od wielu lat głównymi celami wyznaczonymi przez Zarząd jest dbałość o jakość i unowocześnianie wizerunku produkowanej wody.

Almar

Almar

to firma, która już od 22 lat dba o to, aby jakoś sprzedawanych łososi była jak najwyższa.

DEGA

DEGA

zajmuje się produkcją sałatek warzywnych, mięsnych i śledziowych oraz innych przetworów rybnych: konserw, galaret, ryb w zalewach i sosach greckich oraz węgierskich.

Urbanek

Urbanek

dostarcza na rynek przetwory owocowo-warzywne i przetwory z wykorzystaniem grzybów jadalnych.

Kupiec

Kupiec

należy do największych producentów zdrowej żywności w Polsce. Na rynku funkcjonuje od 1987 roku. Większość oferowanych produktów znajduje się u podstaw piramidy zdrowego żywienia i ma szerokie zastosowanie w dietetyce.

Dossche

Dossche

jest międzynarodowym producentem pasz, koncentratów, premiksów i dodatków paszowych.

Plus

Plus

powstała w 1988 roku jako firma usługowo-produkcyjna. W październiku 1990 r. zajęła się handlem zaopatrując zakłady przemysłu spożywczego w artykuły masowe.

Good Food

Good Food

zajmuje się produkują i dystrybucją zdrowej żywności, której główną grupą produktową są wafle ryżowe.

JAL

JAL

jest produkcja serów topionych i mleka zagęszczonego słodzonego.

Lucky Union Foods

Lucky Union Foods

jest wiodącym producentem i eksporterem produktów na bazie Surimi.

Michna

Michna

to zakłady przetwórstwa mięsnego z siedzibą w Peplinie skupiają swoją działalność na produkcji i dystrybucji przetworów mięsnych.

Nestor

Nestor

istnieje na rynku ponad 12 lat. Oferuje pełną gamę surowców dla piekarni, cukierni i lodziarni.

Piekarnia Galicyjska

Piekarnia Galicyjska

powstała w 1993 na obszarze południowej Polski, gdzie jest obecnie jednym z liderów w swej branży.

Sertop

Sertop

to firma z tradycjami zajmująca się produkcją serów topionych.

U Jędrusia

U Jędrusia

jest jednym z największych w Polsce producentów wyrobów garmażeryjnych świeżych i mrożonych oraz sałatek i surówek. Firma dysponuje siecią delikatesów firmowych oraz lunch barów na terenie Polski i eksportuje swoje wyroby do krajów UE.

WAWRZYNIAK

WAWRZYNIAK

to hurtownia Alkoholu, Sklepy, Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze i Hodowla Zwierząt, jak również Gorzelnie i Zakład Rektyfikacji Spirytusu.

Polser

Polser

Na początku działalności firma zajmowała się hurtową sprzedażą nabiału i wędlin. W 2006r. firma postanowił zmieniła profil działalności i rozpoczęła produkcję oraz sprzedaż proszkowych komponentów mlecznych. Po modernizacji obiektu oraz dostosowaniu do wymogów sanitarnych spółka w czerwcu 2006r. uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności produkcyjnej. Obecnie swoje produkty eksportujemy do takich państw jak: Republika Mołdawii, Maroko, Ukraina, Algieria, Bośnia i Hercegowina , Chorwacja i inne.

Handel i dystrybucja

KAGRO

KAGRO

jest przedstawicielem wielu znanych i renomowanych producentów sprzętu rolniczego.Głównym celem firmy jest wspieranie branży rolniczej doświadczeniem i wiedzą techniczną oraz ekonomiczną.

Agro-As

Agro-As

jest liderem w regionie w zakresie zaopatrzenia rolnictwa.

Agroma

Agroma

Główna działalność firmy polega na zaopatrywaniu rolnictwa w maszyny i ciągniki rolnicze oraz części zamienne.

Eljon

Eljon

specjalizuje się w handlu hurtowym artykułami spożywczymi.

Temar

Temar

jest jednym z największych w Polsce dostawców szerokiego asortymentu serów z importu, jeśli chodzi o ilość artykułów i wolumen.

Case studies

Wielu Klientów już przekonało się o tym, jakie korzyści można osiągnąć dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu klasy ERP. W odpowiednich sekcjach branżowych znajdą Państwo case study oraz referencje firm, które zdecydowały się na wykorzystanie Comarch ERP XL w swojej działalności.

Case studies

Referencje

Poznaj Comarch ERP XL

Zachęcamy do przetestowania wersji demonstracyjnej systemu Comarch ERP XL. Dostęp do wersji testowej uzyskają Państwo za pomocą klienta usług terminalowych Microsoft.

Demo Comarch ERP XL