Referencje

Referencje Comarch ERP XL Online

Wśród klientów, którzy zdecydowali się na korzystanie z systemu Comarch ERP XL w modelu usługowym, są m.in.:

Action Energy Sp. z o.o.

to firma działająca w ramach notowanej na warszawskiej giełdzie Grupy Kapitałowej ACTION SA. Klient zdecydował się na korzystanie z systemu Comarch ERP XL w modelu SaaS. O szczegółach współpracy w ramach projektu rozmawiamy z Kazimierzem Laseckim, prezesem Zarządu Action Energy, przedsiębiorstwa działającego w branży odnawialnych źródeł energii, oraz Piotrem Mazurkiem, prezesem Zarządu Infortes, firmy będącej Platynowym Partnerem Comarch, która wdrożyła oprogramowanie.

Przeczytaj wywiad

Przeczytaj Case Study

 

 action energy logo

Kserkop Sp. z o.o.

jest wiodącym na rynku dystrybutorem urządzeń i rozwiązań w branży automatyki biurowej, poligrafii oraz zarządzania dokumentami. Biorąc pod uwagę strukturę organizacyjną firmy, strategię rozwojową uwzględniającą aktualne tendencje rynkowe, Kserkop wybrał system Comarch ERP XL w opcji usługi.

Zobacz Referencje

Przeczytaj Case Study

 Kserkop logo

Plus Sp. z o.o.

Firma powstała w 1988 roku jako firma usługowo-produkcyjna. W październiku 1990r. zajęła się handlem zaopatrując zakłady przemysłu spożywczego w artykuły masowe. Klient zdecydował się na wykorzystanie systemu Comarch ERP XL w modelu usługowym. Model pozwolił korzystać z pełnej funkcjonalności systemu bez konieczności ponoszenia początkowych inwestycji w zakup licencji obcych i serwera.

Zobacz Referencje

Przeczytaj Case Study

Plus logo

Dołącz do społeczności Comarch

Społeczność Comarch ERP to platforma skupiajaca użytkowników oprogramowania Comarch oraz partnerów. Dzięki społeczności Comarch ERP rozwiązujemy problemy, dzielimy się pomysłami oraz informujemy o nowościach