Finanse

Systemy IT dla sektora finansowego

Comarch jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla instytucji finansowych, w tym banków, towarzystw ubezpieczeniowych, domów maklerskich, firm zarządzających aktywami oraz funduszy inwestycyjnych i emerytalnych. Oferowane dla rynku finansowego systemy i aplikacje Comarch charakteryzują się wysoką jakością, doskonałą wydajnością oraz dużą elastycznością. Szeroka gama rozwiązań umożliwia precyzyjny dobór oprogramowania do oczekiwań klienta, z uwzględnieniem jego preferencji i możliwości.

Aktualności

Splitska banka i Comarch zmieniają oblicze bankowości cyfrowej w Chorwacji
2016-03-29

SB SmartNet, nowa platforma bankowości mobilnej i internetowej opracowana przez firmę Comarch, została z powodzeniem wdrożona w chorwackim Splitska banka z grupy Société Générale.

Czytaj więcej

Events

Nadchodzące wydarzenie
20Września Kraków, Poland
Światowe marki pod dachem Comarch

Lotnisko Heathrow, Air Lingus, BT One Phone, UniCredit, ING, UNIQA to tylko kilka największych firm, które wezmą udział w spotkaniu organizowanym przez firmę Comarch. Co roku do Krakowa przyjeżdżają przedstawiciele partnerów biznesowych polskiego producenta systemów IT, aby uczestniczyć w Comarch User Group (CUG). Ta dwudniowa konferencja to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu zastosowania rozwiązań informatycznych w biznesie.

Czytaj więcej
Wszystkie wydarzenia

Wybrani Klienci

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferty naszych rozwiązań dopasowujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.