Aktualności

28.08.2017

Comarch Loan Origination uruchomiony w ING Belgium

Bank ING Belgium uruchomił właśnie nową platformę do zarządzania sprzedażą kredytów opracowaną przez Comarch. Oszczędza ona czas potrzebny do udzielenia pożyczki oraz upraszcza i usprawnia sam proces jej udzielania, niosąc za sobą nową jakość obsługi klienta.

27.07.2017

Systemy kredytowe na bieżąco z paragrafami: Comarch Loan Origination

Od 22 lipca obowiązuje znowelizowana ustawa o kredycie hipotecznym przenosząca na grunt prawa polskiego unijną dyrektywę MCD, której zadaniem jest zwiększenie przejrzystości ofert kredytowych. Zmiany jakie za sobą niesie w dużym stopniu wiążą się z systemami kredytowymi obsługującymi produkty hipoteczne: jedne i drugie muszą nadążać za paragrafami.

06.06.2017

UNIQA Polska z aplikacją mobilną a agentów ubezpieczeniowych opracowaną przez Comarch

Comarch zakończył pierwszy etap projektu wdrożenia aplikacji mobilnej dla agentów UNIQA umożliwiającej m.in. odczytywanie kodów AZTEC z dowodów rejestracyjnych pojazdów, co znacząco skraca proces kalkulacji stawek ubezpieczenia komunikacyjnego.

16.05.2017

Comarch na Małopolskim Festiwalu Innowacji

Maciej Wolański, szef działu R&D sektora Comarch Finanse został zaproszony do udziału w debacie eksperckiej w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji, który odbył się w Krakowie w dniach 15 -21 maja 2017.

28.02.2017

Idea Bank uruchamia system Comarch Commission & Incentive

Firma Comarch wdrożyła w Idea Banku system usprawniający zarządzanie programami motywacyjnymi dla swoich pracowników.

09.02.2017

Comarch z prototypem wirtualnej asystentki inwestora

Firma Comarch pokazała dziś prototyp działającego w samochodzie i sterowanego głosowo interfejsu, którego zadaniem jest umożliwienie inwestorom kontroli swojego majątku bez odrywania wzroku od drogi.

01.12.2016

Comarch i EyeVerify z ofertą uwierzytelniania użytkownika na podstawie biometrii naczyń krwionośnych oka

Comarch, producent i dostawca rozwiązań IT, nawiązał współpracę z amerykańską firmą EyeVerify, by umożliwić detalicznym i korporacyjnym klientom banków wygodne logowanie się na konto poprzez jedno spojrzenie na ekran smartfona.

17.11.2016

Comarch w czołówce rankingu IT@BANK

Comarch uplasował się na trzecim miejscu w rankingu IT@Bank 2016. Statuetki przyznano po raz jedenasty wyróżniając najlepsze firmy technologiczne tworzące rozwiązania dla sektora finansowego. Rozdanie nagród odbyło się 17 listopada w Hotelu Hilton w Warszawie.