Moduły

Cash management

Moduł pozwala firmom szybko i intuicyjnie zarządzać swoimi finansami dzięki pełnej informacji o saldach rachunków oraz stałemu dostępowi do wszystkich produktów i usług. Wszelkie rodzaje przelewów obsługuje się z poziomu tego samego ekranu: krajowe, zagraniczne, SEPA oraz ACH, dotyczy to również czeków oraz cash poolingu. Rezultat: łatwy i szybki ogląd sytuacji finansowej firmy z jednego miejsca.

Multibanking

Bogata funkcjonalność multibankingu pozwala nie tylko na przeglądanie rachunków, ale również na zarządzanie nimi i zdalną realizację przelewów. Przelewy międzynarodowe oraz MT101, a także wyciągi w formacie MT94X mogą być wysyłane i odbierane za pomocą kilku kliknięć. Przedsiębiorstwo dysponuje ponadto pełną informacją o stanach swoich kont w różnych bankach, niezależnie od waluty, kraju czy strefy czasowej. Klienci mogą tworzyć własne grupy rachunków w podziale na regiony, waluty, przedsiębiorstwa lub inne kryteria. Dostęp do sald pozwala firmom lepiej planować wydatki i sprawniej zarządzać przepływami finansowymi.

Kredyty, karty i depozyty

Dzięki temu modułowi przedsiębiorcy mogą sprawnie zarządzać posiadanymi  kredytami, jak również kontrolować korzystanie z kart płatniczych oraz limitów kredytowych. Mogą ponadto otwierać i zamykać depozyty w dowolnym momencie. Moduł oszczędza czas i pieniądze, umożliwiając zgromadzenie wszystkich posiadanych produktów w jednym miejscu.

Trade finance

Korzystając z modułu Trade finance przedsiębiorstwa nie tylko uzyskują dostęp do gwarancji, akredytyw i inkas dokumentowych, ale mogą również zarządzać dokumentami handlowymi, czy obsługiwać płatności.

Potrzebujesz więcej informacji?

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie

FX dealing

Notowania walut on-line bazujące na bieżących kursach z serwisu Reuters połączone z transakcjami w czasie rzeczywistym oraz kontraktami z przyszłą datą realizacji: FX Forward, NDF czy FX Swap. Możliwość ustalania poziomów marż dla różnych segmentów klientów lub marż indywidualnych dla wybranych klientów.

Elektroniczne faktury

Zarządzanie fakturami jest powtarzalnym, skomplikowanym i czasochłonnym procesem. Nasz system automatycznie wysyła faktury i łączy je z płatnościami przychodzącymi, co znacznie przyspiesza cały proces zarówno dla zleceniodawcy, jak i odbiorcy płatności. Usługa może być łączona z faktoringiem, produktami kredytowymi lub płatnościami masowymi. 

Narzędzia analityczne dla klientów

To narzędzie dostarcza przedsiębiorstwom dokładnych prognoz przepływów finansowych poprzez szacowanie wysokości wydatków oraz planowanie spłaty rat kredytowych. W połączeniu z predykcją płatności przychodzących, prowadzi to do efektywniejszego zarządzania saldami i pozycją finansową firmy.

Więcej…

Dzięki modułowej budowie, Comarch Corporate Banking można dostosować do wymagań i oczekiwań dowolnego banku, niezależnie od jego profilu biznesowego oraz regionu, w którym działa. Każda instytucja finansowa może więc dobrać sobie produkty i usługi najlepiej odpowiadające swojej strategii biznesowej. A następnie, w razie potrzeb, łatwo dołączać kolejne moduły do tych już istniejących.

Głodny wiedzy?

Powiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla nich odpowiednie rozwiązanie.