Aktualności

20.09.2017, Usługi

Comarch rozpoczyna współpracę z firmą Distribev Orbico - największym dystrybutorem napojów w Polsce

Firma Distribev Orbico – strategiczny partner Grupy Żywiec, dystrybutor napojów alkoholowych i bezalkoholowych takich producentów jak CEDC, Stock, Wyborowa Pernod Ricard, Carlsberg – wybrała rozwiązanie Comarch do wspierania procesów sprzedaży.

31.07.2017, Usługi
Program lojalnościowy w Hudson’s Bay

Comarch opracował system IT do obsługi programu lojalnościowego w Hudson’s Bay

W związku z planowanym otwarciem przez sieć Hudson's Bay 17 domów towarowych w Holandii, firma podjęła współpracę z Comarch na opracowanie nowego programu lojalnościowego dla swoich klientów.

29.05.2017, Usługi

True Value nawiązuje współpracę z Comarch w celu podniesienia jakości i zakresu swojego programu lojalnościowego

Firma True Value, jedna z największych na świecie sieci sklepów z artykułami metalowymi, podjęła współpracę z Comarch w zakresie rozwiązań do kompleksowego zarządzania relacjami z klientami oraz wspierania działań marketingowych.

10.05.2017, Usługi

Comarch SFA wspiera IREKS na nowych rynkach

Firma IREKS od ponad 160 lat zapewnia bezpośrednie wsparcie piekarzom i cukiernikom na całym świecie i jest obecna w ponad 90 krajach.

11.04.2017, Usługi

Valeo rozszerza współpracę z Comarch o rynek niemiecki

Niemiecki oddział Valeo, międzynarodowej grupy wyspecjalizowanej w projektowaniu podzespołów dla czołowych producentów samochodów, wybrał ofertę Comarch ICT.

15.02.2017, Usługi

Partnerstwo po trzykroć

19 stycznia 2017, w Łodzi odbyła się kolejna edycja dorocznego Kongresu Autoryzowanych Partnerów HPE skupiającego wokół siebie partnerów biznesowych Hewlett Packard Enterprise.

28.10.2016, Usługi

Drosed wybiera kompleksowe rozwiązanie Comarch ICT

Drosed, wiodący europejski producent produktów z drobiu, wybrał rozwiązania Comarch ICT. W ramach kontraktu outsourcingowego podpisanego w 2015, Comarch dostarczy usługi z zakresu data center, bieżące wsparcie i utrzymanie infrastruktury sieciowej WAN.

25.10.2016, Usługi

Firma Circle K Polska Sp. z o.o. kontynuuje współpracę z Comarch ICT

Firma Circle K Polska Sp. z o.o., jeden z wiodących na świecie firm z branży naftowej i gazowej, kontynuuje współpracę z Comarch ICT. Comarch rozpoczął współpracę ze Statoilem w 2004.

18.10.2016, Usługi

Przez kolejne tygodnie z Outsourcingiem IT

Comarch Outsourcing IT – A smart alternative – pod takim hasłem ruszyła kampanią marketingową BU ICT, której zadaniem będzie szeroka promocja rozwiązań z zakresu Outsourcingu IT przede wszystkim na rynkach zagranicznych.

23.09.2016, Usługi

Rozwiązanie Comarch TPM wyróżnione tytułem POI Best-in-Class for Mobile UX

TPx Vendor Panorama 2016 opublikowany przez Promotion Optimization Institute to kolejny raport, w którym Comarch, jako jedyna polska firma IT znalazł się wśród wiodących dostawców technologii TPM/TPO.

15.09.2016, Usługi

Comarch w Azji Południowo-Wschodniej – system IT do zarządzania działaniami marketingowymi w wietnamskim oddziale Prudential

Wietnamski oddział firmy Prudential postawił na rozwiązanie Comarch do zarządzania działaniami marketingowymi.

28.07.2016, Usługi
Opinie o SFA

Znamy już wyniki badania satysfakcji klientów Comarch SFA. Ergonomia i komunikacja ocenione najwyżej, klienci zadowoleni.

W ramach troski o satysfakcję klientów Comarch SFA prowadzi cykliczne badania jakości oferowanych przez siebie produktów.