Aktualności

11.04.2017, Usługi

Valeo rozszerza współpracę z Comarch o rynek niemiecki

Niemiecki oddział Valeo, międzynarodowej grupy wyspecjalizowanej w projektowaniu podzespołów dla czołowych producentów samochodów, wybrał ofertę Comarch ICT.

21.02.2017, Usługi
Nowy system ECM dla SAS

SAS przyspiesza obsługę zgłaszanych spraw i zwiększa zadowolenie klientów dzięki nowemu systemowi

Od czerwca 2016 r. roku sprawy zgłaszane przez klientów Linie lotnicze SAS (np. zmiany rezerwacji, sugestie dotyczące usług dostępnych na pokładzie) są obsługiwane jeszcze szybciej, dzięki przeniesieniu procesów do systemu nowej generacji.

15.02.2017, Usługi

Partnerstwo po trzykroć

19 stycznia 2017, w Łodzi odbyła się kolejna edycja dorocznego Kongresu Autoryzowanych Partnerów HPE skupiającego wokół siebie partnerów biznesowych Hewlett Packard Enterprise.

09.02.2017, Usługi
Market Guide for Integration Brokeage

Comarch jedyną polską firmą w raporcie Gartnera

Firma Gartner po raz kolejny opublikowała raport „Market Guide for Integration Brokerage” ponownie umieszczając w nim platformę Comarch EDI.

13.12.2016, Usługi
obsługa faktur elektronicznych na całym świecie

Comarch i TrustWeaver łączą siły w celu rozwoju rozwiązań do obsługi faktur elektronicznych

W dzisiejszych czasach faktura elektroniczna stanowi gorący temat. W niektórych krajach zadomowiła się już na dobre, w innych tendencja ta staje się coraz bardziej widoczna.

28.10.2016, Usługi

Drosed wybiera kompleksowe rozwiązanie Comarch ICT

Drosed, wiodący europejski producent produktów z drobiu, wybrał rozwiązania Comarch ICT. W ramach kontraktu outsourcingowego podpisanego w 2015, Comarch dostarczy usługi z zakresu data center, bieżące wsparcie i utrzymanie infrastruktury sieciowej WAN.

25.10.2016, Usługi

Firma Circle K Polska Sp. z o.o. kontynuuje współpracę z Comarch ICT

Firma Circle K Polska Sp. z o.o., jeden z wiodących na świecie firm z branży naftowej i gazowej, kontynuuje współpracę z Comarch ICT. Comarch rozpoczął współpracę ze Statoilem w 2004.

18.10.2016, Usługi

Przez kolejne tygodnie z Outsourcingiem IT

Comarch Outsourcing IT – A smart alternative – pod takim hasłem ruszyła kampanią marketingową BU ICT, której zadaniem będzie szeroka promocja rozwiązań z zakresu Outsourcingu IT przede wszystkim na rynkach zagranicznych.

23.09.2016, Usługi

Rozwiązanie Comarch TPM wyróżnione tytułem POI Best-in-Class for Mobile UX

TPx Vendor Panorama 2016 opublikowany przez Promotion Optimization Institute to kolejny raport, w którym Comarch, jako jedyna polska firma IT znalazł się wśród wiodących dostawców technologii TPM/TPO.

15.09.2016, Usługi

Comarch w Azji Południowo-Wschodniej – system IT do zarządzania działaniami marketingowymi w wietnamskim oddziale Prudential

Wietnamski oddział firmy Prudential postawił na rozwiązanie Comarch do zarządzania działaniami marketingowymi.

12.08.2016, Usługi

METRO SYSTEMS poprawia jakość wymiany danych dzięki Comarch EDI

METRO SYSTEMS – wewnętrza firma informatyczna METRO GROUP, który doradza firmom wchodzącym w skład grupy we wszystkich sprawach związanych z IT i zarządza należącą do nich infrastrukturą – wybrał Comarch jako nowego dostawcę usług EDI.

05.08.2016, Usługi

Liderzy, przeciętniacy i maruderzy, czyli jak rozwija się rynek e-faktury na świecie

Faktury elektroniczne to mniej niż 10% wszystkich faktur wymienianych na świecie.