Aktualności

29.05.2017, Usługi

True Value nawiązuje współpracę z Comarch w celu podniesienia jakości i zakresu swojego programu lojalnościowego

Firma True Value, jedna z największych na świecie sieci sklepów z artykułami metalowymi, podjęła współpracę z Comarch w zakresie rozwiązań do kompleksowego zarządzania relacjami z klientami oraz wspierania działań marketingowych.

19.05.2017, Usługi

Comarch sponsorem raportu wydanego przez firmę Billentis

Comarch po raz kolejny został sponsorem raportu wydanego przez firmę Billentis (E-Invoicing / E-Billing. Significant market transition lies ahead). Opublikowane sprawozdanie zwiera analizy dotyczące rynku faktur elektronicznych.

10.05.2017, Usługi

Comarch SFA wspiera IREKS na nowych rynkach

Firma IREKS od ponad 160 lat zapewnia bezpośrednie wsparcie piekarzom i cukiernikom na całym świecie i jest obecna w ponad 90 krajach.

09.05.2017, Usługi

Comarch EDI w raporcie The Paypers „B2B payments, Supply Chain Finance & E-Invoicing market Guide”

B2B Payments, Supply Chain Finance & E-invoicing Market Guide” to kolejna edycja raportu The Paypers - wiodącego, międzynarodowego portalu poświęconego tematyce usług transakcyjnych i płatnościach, w tym e-fakturowaniu.

11.04.2017, Usługi

Valeo rozszerza współpracę z Comarch o rynek niemiecki

Niemiecki oddział Valeo, międzynarodowej grupy wyspecjalizowanej w projektowaniu podzespołów dla czołowych producentów samochodów, wybrał ofertę Comarch ICT.

21.02.2017, Usługi
Nowy system ECM dla SAS

SAS przyspiesza obsługę zgłaszanych spraw i zwiększa zadowolenie klientów dzięki nowemu systemowi

Od czerwca 2016 r. roku sprawy zgłaszane przez klientów Linie lotnicze SAS (np. zmiany rezerwacji, sugestie dotyczące usług dostępnych na pokładzie) są obsługiwane jeszcze szybciej, dzięki przeniesieniu procesów do systemu nowej generacji.

15.02.2017, Usługi

Partnerstwo po trzykroć

19 stycznia 2017, w Łodzi odbyła się kolejna edycja dorocznego Kongresu Autoryzowanych Partnerów HPE skupiającego wokół siebie partnerów biznesowych Hewlett Packard Enterprise.

09.02.2017, Usługi
Market Guide for Integration Brokeage

Comarch jedyną polską firmą w raporcie Gartnera

Firma Gartner po raz kolejny opublikowała raport „Market Guide for Integration Brokerage” ponownie umieszczając w nim platformę Comarch EDI.

13.12.2016, Usługi
obsługa faktur elektronicznych na całym świecie

Comarch i TrustWeaver łączą siły w celu rozwoju rozwiązań do obsługi faktur elektronicznych

W dzisiejszych czasach faktura elektroniczna stanowi gorący temat. W niektórych krajach zadomowiła się już na dobre, w innych tendencja ta staje się coraz bardziej widoczna.

28.10.2016, Usługi

Drosed wybiera kompleksowe rozwiązanie Comarch ICT

Drosed, wiodący europejski producent produktów z drobiu, wybrał rozwiązania Comarch ICT. W ramach kontraktu outsourcingowego podpisanego w 2015, Comarch dostarczy usługi z zakresu data center, bieżące wsparcie i utrzymanie infrastruktury sieciowej WAN.

25.10.2016, Usługi

Firma Circle K Polska Sp. z o.o. kontynuuje współpracę z Comarch ICT

Firma Circle K Polska Sp. z o.o., jeden z wiodących na świecie firm z branży naftowej i gazowej, kontynuuje współpracę z Comarch ICT. Comarch rozpoczął współpracę ze Statoilem w 2004.

18.10.2016, Usługi

Przez kolejne tygodnie z Outsourcingiem IT

Comarch Outsourcing IT – A smart alternative – pod takim hasłem ruszyła kampanią marketingową BU ICT, której zadaniem będzie szeroka promocja rozwiązań z zakresu Outsourcingu IT przede wszystkim na rynkach zagranicznych.