Katalog Produktów

Zarządzanie danymi o wszystkich produktach w jednym miejscu

 

 

 

Comarch EDI Master Data Management to centralny katalog produktów zapewniający efektywne zarządzanie danymi produktowymi w jednym miejscu.

 

Intuicyjna aplikacja do wprowadzania i aktualizacji atrybutów produktów wymaganych przez klientów gwarantuje kompleksowe podejście do zarządzania danymi o produktach w firmie.

Comarch EDI Master Data Management to certyfikowany katalog GDSN, zapewniający komunikację z partnerami na całym świecie zgodną z globalnymi standardami. Jest to duża zaleta dla przedsiębiorstw sprzedających produkty na rynkach zagranicznych.

Dodatkowo dzięki integracji katalogu z platformą Comarch EDI, poprzez którą wymieniane są dane handlowe czy logistyczne, firma ma gwarancję poprawy jakości wymienianych danych (np. zamówień czy faktur).

Funkcjonalności

ZARZĄDZANIE DANYMI

Utrzymywanie centralnego katalogu produktów dostępnego dla wszystkich użytkowników. Bezpieczny i szybki przesył danych oraz integracja z Comarch EDI zapewnia szybki dostęp do wysokiej jakości danych.

WPROWADZANIE DANYCH

Różne sposoby wprowadzania danych (m.in. formatka WWW, wczytywanie z pliku, plik EDI) dostosowane do możliwości i preferencji Twojej firmy. Możliwość wykorzystania wprowadzonych parametrów dla podobnych produktów oraz dodawania plików multimedialnych (np. zdjęć).

PARAMETRY

Dobór parametrów dostosowany do wymagań Twoich klientów. Lista ponad 100 parametrów, które spełniają rynkowe oraz prawne standardy (m.in. Rozp. 1169/2011). Podział na parametry ogólnodostępne dla wszystkich użytkowników oraz parametry dedykowane (np. ceny) widoczne tylko dla wybranych klientów.

WERSJONOWANIE

Tworzenie różnych wersji danego produktu, obowiązujących we wskazanym okresie. Pozwala na wprowadzanie planowanych zmian oraz na podgląd do historycznych wersji.

WYSZUKIWANIE PRODUKTÓW / SUBSKRYPCJE

Wyszukiwanie produktów znajdujących się w katalogu przez wszystkich użytkowników. Mechanizm subskrypcji zapewnia automatyczne powiadamianie w przypadku pojawienia się nowych produktów lub nowych wersji z wybranej kategorii produktowej lub przez danego dostawcę.

UZUPEŁNIANIE DANYCH

Gotowe raporty na podstawie danych wymienianych w dokumentach EDI. Kupujący uzupełnia dane wewnętrzne w celu optymalizacji ich wykorzystania w wewnętrznych systemach (np. wewnętrzne kody produktów).

AUTORYZACJA / WORKFLOW

Zatwierdzanie danych przez kupujących według dedykowanych ścieżek. Możliwość podziału autoryzacji według określonych parametrów przez poszczególne działy (np. zakupy, logistyka, księgowość).

KOMUNIKACJA Z PARTNEREM

Szybka i prosta komunikacja z partnerem biznesowym w celu weryfikacji danego parametru lub jego niezgodności z ustaleniami.

Katalog produktów

Usługi

SERVICE DESK

Comarch EDI Service Desk oferuje wsparcie dla naszych Klientów w różnych językach dostępne w dni robocze w godzinach 7-20.

PODŁĄCZANIE PARTNERÓW

Realizacja procesu podłączeń partnerów biznesowych zgodnie z harmonogramem Klienta (m.in. kampanie informacyjne, webinary, newslettery).

PROJECT MANAGEMENT

Doświadczeni kierownicy projektów odpowiedzialni za koordynację prac oraz bieżące raportowanie w projekcie.

SZKOLENIA

Wsparcie w instalacji i obsłudze aplikacji z portfolio Comarch EDI.

katalog produktów korzyści

Korzyści

  • kompleksowe zarządzanie danymi produktowymi w kanałach B2B i B2C
  • wysoka jakość danych w dokumentach EDI (m.in. faktury)
  • szybsze wprowadzenie produktu na rynek
  • redukcja out-of-stocków
  • pełna i aktualna informacja na półkach – zadowolenie klientów
  • redukcja zwrotów 

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.

Do pobrania

Najnowsze whitepapery, ulotki

Pobierz Pobierz