Produkcja przemysłowa

Firmy produkcyjne, zwłaszcza te działające w produkcji przemysłowej, wykorzystują systemy informatyczne głównie do obsługi swoich procesów produkcyjnych i logistycznych. Działanie na konkurencyjnym rynku zmuszają do poszukiwania rozwiązań wspierających również pracę takich działów jak marketing czy sprzedaż. Oferta Comarch dla sektora produkcji przemysłowej jest zróżnicowana w zależności od stopnia dojrzałości klienta i nakierowana na niwelowanie różnic pomiędzy firmami.

 

Produkcja przemysłowa

Rozwiązania dedykowane dla branży produkcyjnej

Comarch EDI

Comarch EDI zapewnia wsparcie procesów biznesowych w elektronicznej komunikacji z partnerami biznesowymi. Dostosowanie do specyfiki danej branży, doświadczenie, międzynarodowość, integracja z systemami ERP oraz wsparcie dla wszystkich stron gwarantuje szybki start projektu oraz terminową jego realizację.

Comarch ECM

Dokumenty towarzyszą niemal wszystkim procesom biznesowym w firmie jak i w relacjach z partnerami biznesowymi czy klientami. Comarch ECM to kompleksowe narzędzie pozwalające na sprawne zarządzanie dokumentami i procesami charakterystycznymi dla ogólnej działalności np. procesy zakupowe czy zarządzanie HR, jak również dedykowanymi procesami funkcjonującymi u producentów przemysłowych jak np. zarządzanie jakością, wdrażanie norm ISO, zarządzanie dokumentacją produkcyjną, gwarancyjną, próbami technologicznymi i wiele innych.

Comarch SFA

Comarch SFA to kompleksowa platforma wsparcia sprzedaży, w tym rozwiązań mobilnych i raportujących dla organizacji handlowych. Poszczególne aplikacje Comarch SFA wspierają pracę przedstawicieli handlowych oraz współprace z partnerami handlowymi (odbiorcami i dostawcami) firm handlowo-produkcyjnych z branży produkcji przemysłowej.

Comarch ICT

Rośnie świadomość firm sektora przemysłowego, które coraz częściej decydują się na wdrożenie profesjonalnych i innowacyjnych rozwiązań IT wspierających procesy biznesowe. Coraz większego znaczenia nabiera odpowiednie zabezpieczenie całej infrastruktury IT, w tym przede wszystkim ochrona danych firmowych. Dlatego nasi klienci coraz częściej wybierają rozwiązania Comarch ICT, które w kompleksowy sposób dbają o bezpieczeństwo generowanych danych, optymalizują koszty funkcjonowania działów IT i poprawiają efektywność istniejącej infrastruktury IT.

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.