Aktualności SFA

20.09.2017

Comarch rozpoczyna współpracę z firmą Distribev Orbico - największym dystrybutorem napojów w Polsce

Firma Distribev Orbico – strategiczny partner Grupy Żywiec, dystrybutor napojów alkoholowych i bezalkoholowych takich producentów jak CEDC, Stock, Wyborowa Pernod Ricard, Carlsberg – wybrała rozwiązanie Comarch do wspierania procesów sprzedaży.

10.05.2017

Comarch SFA wspiera IREKS na nowych rynkach

Firma IREKS od ponad 160 lat zapewnia bezpośrednie wsparcie piekarzom i cukiernikom na całym świecie i jest obecna w ponad 90 krajach.

23.09.2016

Rozwiązanie Comarch TPM wyróżnione tytułem POI Best-in-Class for Mobile UX

TPx Vendor Panorama 2016 opublikowany przez Promotion Optimization Institute to kolejny raport, w którym Comarch, jako jedyna polska firma IT znalazł się wśród wiodących dostawców technologii TPM/TPO.

28.07.2016
Opinie o SFA

Znamy już wyniki badania satysfakcji klientów Comarch SFA. Ergonomia i komunikacja ocenione najwyżej, klienci zadowoleni.

W ramach troski o satysfakcję klientów Comarch SFA prowadzi cykliczne badania jakości oferowanych przez siebie produktów.

29.06.2016

Automatyzacja sprzedaży w branży HoReCa

Comarch, jako producent pierwszej na świecie aplikacji wspierającej sprzedaż dedykowanej dla branży HoReCa, opublikował White Paper, prezentujący, w jaki sposób wykorzystać możliwości oferowane przez nowoczesną technologię.

20.05.2016

Zmieniamy się dla Was! Nowości w aplikacjach Comarch SFA

W trosce o jak największą satysfakcję klientów stale rozwijamy nasze produkty. Jednak szeroki wachlarz funkcjonalności to nie wszystko, o co dbamy. W Comarch stawiamy na łatwość i szybkość obsługi oraz dostępność poszczególnych aplikacji na wszystkich wiodących platformach systemowych.

22.03.2016
Comarch SFA partnerem szkoły zarządzania sprzedażą

Comarch wspiera Szkołę Zarządzania Sprzedażą

Comarch został Partnerem XV edycji Szkoły Zarządzania Sprzedażą, inicjatywy przeznaczonej dla sprzedawców i menedżerów z minimum trzyletnim doświadczeniem, szukających nowej formy rozwoju własnych umiejętności, pewnych źródeł wiedzy oraz inspiracji.

25.01.2016

Comarch Smart Technologies 2016 w Kuala Lumpur – oddział w Malezji zaczyna z wysokiego C

Strategiczna decyzja o wzmocnieniu obecności Comarch na rynkach Azji Południowo-Wschodniej zaowocowała otwarciem spółki w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast regionu, malezyjskim Kuala Lumpur.

03.11.2015

Comarch stworzył pierwszą na świecie aplikację wspierającą sprzedaż dedykowaną dla branży Horeca.

Branża HoReCa obejmująca sektor hotelarski, restauracyjny oraz gastronomiczny jest jedną z najszybciej rozwijających się w Europie. Firma Comarch, w ramach rodziny systemów wspierających sprzedaż Comarch SFA, stworzyła pierwszą aplikację, która odpowiada na specyficzne wymagania tej właśnie branży.

16.10.2015

Comarch SFA dla firmy farmaceutycznej BioMed

Szwajcarska firma BioMed dokonała kompleksowej optymalizacji procesów sprzedażowych dzięki rozwiązaniom firmy Comarch.

15.10.2015

Światowe marki wybierają Comarch SFA Online Distribution

Według najnowszego raportu Gartnera „Hype cycle for consumer goods” jednym z najważniejszych trendów przez najbliższe lata będzie Supply Chain Big Data Analytics. Według Noha Tohamy, eksperta z firmy Gartner analiza Big Data usprawnia procesy w łańcuchu dostaw od zwykłej widoczności stanów magazynowych do zarządzania aktywami i ryzykiem.

26.08.2015

Comarch jako jedyna polska firma IT w gronie dostawców technologii TPM/TPO uwzględnionych w raporcie Gartnera

Jak wynika z raportu przygotowanego przez ekspertów Gartnera „Market Guide for Trade Promotion Management and Optimization”, producenci dóbr konsumpcyjnych wydają rocznie ponad 25% przychodów na wydatki związane z promocją i z roku na rok ten udział stale rośnie.