Aktualności

19.05.2017

Comarch sponsorem raportu wydanego przez firmę Billentis

Comarch po raz kolejny został sponsorem raportu wydanego przez firmę Billentis (E-Invoicing / E-Billing. Significant market transition lies ahead). Opublikowane sprawozdanie zwiera analizy dotyczące rynku faktur elektronicznych.

09.05.2017

Comarch EDI w raporcie The Paypers „B2B payments, Supply Chain Finance & E-Invoicing market Guide”

B2B Payments, Supply Chain Finance & E-invoicing Market Guide” to kolejna edycja raportu The Paypers - wiodącego, międzynarodowego portalu poświęconego tematyce usług transakcyjnych i płatnościach, w tym e-fakturowaniu.

21.02.2017
Nowy system ECM dla SAS

SAS przyspiesza obsługę zgłaszanych spraw i zwiększa zadowolenie klientów dzięki nowemu systemowi

Od czerwca 2016 r. roku sprawy zgłaszane przez klientów Linie lotnicze SAS (np. zmiany rezerwacji, sugestie dotyczące usług dostępnych na pokładzie) są obsługiwane jeszcze szybciej, dzięki przeniesieniu procesów do systemu nowej generacji.

09.02.2017
Market Guide for Integration Brokeage

Comarch jedyną polską firmą w raporcie Gartnera

Firma Gartner po raz kolejny opublikowała raport „Market Guide for Integration Brokerage” ponownie umieszczając w nim platformę Comarch EDI.

13.12.2016
obsługa faktur elektronicznych na całym świecie

Comarch i TrustWeaver łączą siły w celu rozwoju rozwiązań do obsługi faktur elektronicznych

W dzisiejszych czasach faktura elektroniczna stanowi gorący temat. W niektórych krajach zadomowiła się już na dobre, w innych tendencja ta staje się coraz bardziej widoczna.

12.08.2016

METRO SYSTEMS poprawia jakość wymiany danych dzięki Comarch EDI

METRO SYSTEMS – wewnętrza firma informatyczna METRO GROUP, który doradza firmom wchodzącym w skład grupy we wszystkich sprawach związanych z IT i zarządza należącą do nich infrastrukturą – wybrał Comarch jako nowego dostawcę usług EDI.

05.08.2016

Liderzy, przeciętniacy i maruderzy, czyli jak rozwija się rynek e-faktury na świecie

Faktury elektroniczne to mniej niż 10% wszystkich faktur wymienianych na świecie.

07.07.2016

Zmieniony wygląd i nowe funkcjonalności w Comarch Enterprise Content Management

Comarch ECM udostępnił nową wersję systemu, w której poza nowymi funkcjonalnościami dostosowano wygląd systemu do nowej identyfikacji wizualnej firmy.

31.05.2016
E-Invoicing E-Billing

Comarch sponsorem najnowszego raportu Billentis

Właśnie ukazał się nowy raport firmy Billentis (”E-Invoicing / E-Billing. Digitisation and Automation 2016”), którego sponsorem jest Comarch.

19.05.2016
faktura elektroniczna edi

E-faktura – Pięć prostych korzyści, które przekonają każdego sceptyka. Skorzystaj z doświadczeń Kompanii Piwowarskiej i Comarch

E-faktura to rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne. Wiedzą o tym liderzy rynku – największe sieci handlowe, firmy telekomunikacyjne, banki.

17.05.2016
współpraca z GS1

Holenderski oddział GS1 i Comarch rozpoczynają współpracę

Comarch, globalny dostawca rozwiązań IT, rozszerza swoją współpracę z GS1, międzynarodową organizacją non-profit zorientowaną na rozwój i wdrażanie standardów związanych z obsługą łańcucha dostaw.

26.04.2016
Comarch członkiem organizacji logistycznej AAILOG

Comarch członkiem AAILOG

AAILOG, czyli Associazione Italiana di Logistica e di Supply Chain Management, jest najbardziej znaną organizacją pozarządową, która koncentruje się na rynku logistyki.