O konferencji

Ta konferencja to przestrzeń, gdzie będzie można podzielić się także swoimi doświadczeniami i pomysłami.

Comarch Competence Day kierujemy do osób pracujących w środowisku średnich i dużych firm oraz korporacji, które poprzez rozwój własny chcą przyspieszyć procesy, ulepszyć organizację swojej pracy, poznać narzędzia pozwalające automatyzować codzienne czynności biurowe i nie tylko. 

 

W jaki sposób możesz uczestniczyć?

Jeśli masz jakiś projekt, informację, pomysły, problem do rozwiązania lub doświadczenie, którym chcesz się podzielić, to masz okazję zaprezentować temat i zebrać grupę osób spośród uczestników konferencji, a podczas jej trwania poddać go dyskusji w zaangażowanym gronie.


Jeśli sam nie masz tematu do przedyskutowania to możesz dołączyć do każdego wybranego spotkania zaproponowanego przez innych. Na konferencji mogą znaleźć się osoby, które poruszą temat dotyczący Ciebie i który będzie pomocny przy spojrzeniu na sytuację z innego punktu widzenia.

Wiele zyskujesz, nic nie tracisz

Na najbardziej zaangażowanych i odważnych czekać będą też ciekawe nagrody, w tym nagroda główna za zgromadzenie największej "liczby stóp" - czyli uczestników swojej sesji. My zajmiemy się zliczeniem stóp i wyborem zwycięskiego tematu sesji.

Wy przekonajcie, zachęćcie innych uczestników do udziału i pozostania w Waszej grupie. Cel uświęca środki!

Masz pomysł na temat sesji konferencyjnej?