# Powód nr 1

Staż to często jedna z Twoich pierwszych dróg do poznania nowych osób działających w tej samej branży co Ty! Kontakty, które nawiążesz podczas uczestnictwa w programie stażowym mogą okazać się owocne już w trakcie Twojej dalszej kariery zawodowej. 

Staż to także okazja by poznać kulturę pracy z klientem, przekonać się na własnej skórze, czy powiedzenie "Klient ma zawsze rację" jest słuszne ? 

 


 

# Powód nr 2

Pierwsza praca dopiero przed Tobą? Dlaczego zatem nie płatny staż? Wysyłanie setek CV, w sytuacji gdy Twoje doświadczenie nie jest jeszcze zbyt imponujące może wprawić Cię w zakłopotanie i poczucie bezsilności. Pomożemy Ci to zmienić!  Przychodząc na staż zdobędziesz cenne doświadczenie a ponadto będziesz miał dużą szansę na kontynuację współpracy z naszą firmą. Niech Twoja pierwsza praca będzie Twoim realnym rozwojem!

 


 

 

# Powód nr 3

Staż w Comarch daje wiele możliwości - przede wszystkim damy Ci szansę na sprawdzenie Twojej dotychczasowej wiedzy w praktyce. Chcemy, by nasz porgram stażowy utwierdził Cię w przekonaniu, że wybrałeś dla siebie najlepszą z możliwych ścieżek rozowoju. A jeżeli nawet ta ścieżka nie jest tą do końca wymarzoną, postaramy się nakierować Cię na dobry tor ;) Staż to doskonały moment na rozwianie wszelkich wątpliwości! Oczywiście, pozwolimy Ci przetestwować również nas - jako pracodawcę :) 


 

 

# Powód nr 4

Komentarz jest chyba zbędny -  każde nowe doświadczenie czegoś uczy! I nie jest to tylko nauka oparta na wyuczonych formułkach, definicjach czy wzorach. Staż daje Ci możliwośc zdobycia takich umiejętności i takiej wiedzy, które nauczą Cię swobdnie poruszać się w środowisku zawodu, który sobie wybrałeś. 


 

 

# Powód nr 5

Dokładnie! Nawet najlepsza i najobszerniejsza wiedza toretyczna nie zastąpi wiedzy praktycznej. Dzięki Akademii Kompetencji Comarch połączysz teorię z praktyką.To czego nauczymy Cię na stażu z pewnością pomoże Ci w pózniejszych etapach zarówno Twojej edukacji jak i rozowju zawodowego.


# Powód nr 6

Marilyn Monroe mawiała, że: "pieniądze szczęścia nie dają -  dopiero zakupy"... Cóż, program Akademii Kompetencji nie przewiduje wyprawy na zakupy, ale za to zapewnia fundusze na to, by te zakupy zrobić :) Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliowści - już je rozwiewamy! Za czas spędzony na stażu otrzymasz wynagrodzenie.