# Powód nr 7

Konsekwencje wakacyjnej nudy mogą być drastyczne w przyszłości. Sam pomyśl - nuda w wakacje to najgorsze co może Cię spotkać! Oczywiście - odpoczynek należy się każdemu, ale tylko taki w rozsądnej formie i ilości sprzyja naszemu zdrowiu - tak fizycznemu jak i psychicznemu! Wakacje  zatem zaplanuj mądrze. Zrób coś nie tylko dla ciała, ducha ale i dla umysłu. Z chęcią Ci w tym pomożemy :)


 

# Powód nr 8

Sam tytuł magistra nie wystarczy - być może ta prawda jest Ci już dobrze znana. To nadal jeden z głownych problemów z jakimi borykają się młodzi ludzie kończący studia. Wymagania pracodawców rosną, a czasu na zdobycie takiego doświadczenia w toku studiów - zwłaszcza dziennych - często jest za mało. Dlaczego więc nie wykorzystać na to wakacji? Zdobędziesz doświadczenie, pieniądze i cenny wpis do CV. Referencje, które zdobywasz na stażu są tak samo istotne jak te, które będziesz zdobywał od swoich przyszłych pracodawców.


 

# Powód nr 9

Uczestnicy Akademii Kompetencji Comarch, którzy odbędą wakacyjny staż w siedzibie naszej firmy, mają duże szanse na kontynuację swojej pracy zawodowej w struktrach Comarch. Co roku średnio 80 % uczestników stażu decyduje się na kontynuację współpracy z nami.  Teraz czas na Ciebie! Pamiętaj, niczego nie tracisz - a zyskać możesz bardzo wiele.


# Powód nr 10

Podsumowując - zachęcamy Cię mocno: INWESTUJ W SIEBIE! Twój potencjał, Twoje doświadczenie - to Twoja nakorzystniejsza i najpewniejsza inwestycja. I choć zapewne słyszałeś to hasło już nie jeden raz, będziemy kolejnymi, którzy Ci o nim przypomną. Zrób dzisiaj coś dla siebie, a w przyszlości - gwarantujemy - będziesz sobie za to bardzo wdzięczny!  Zainwestuj w swój rozwój razem z Akademią Kompetencji Comarch!