Harmonogram i grupy warsztatowe

Poniżej przedstawiamy Wam tegoroczne grupy warsztatowe, do których możecie przystąpić w ramach tegorocznej VI edycji Akademii Kompetencji Comarch. Przed Wami do wyboru 5 grup, spośród których każda ma do zaoferowania warsztaty prowadzone przez specjalistów z naszej firmy. W każdej grupie zatem będziecie mogli spotkać się z doświadczonymi praktykami, dzięki którym zgłębicie wiedzę w interesujących Was tematach.

Podobnie jak w latach ubiegłych, część warsztatowa będzie złożona z 4 spotkań, które odbywać się będą w odstępach tygodniowych, zawsze w godzinach popołudniowych w naszym Centrum Szkoleniowo - Konferencyjnym w Krakowie, przy ul. Życzkowskiego 23. 

Tuż przed samym rozpoczęciem Akademii Kompetencji zapraszamy Was na cykl spotkań ze specjalistami Comarch, który realizowany będzie w formie warsztatów, wykładów oraz szkoleń. Informacje na temat poszczególnych wydarzeń będą dostępne na naszych stronach internetowych, a także na stronach FB Centrum Szkoleniowego Comarch oraz współpracujących z nami Kół Naukowych: Controllingu i Finansów oraz Procesu Zarządzania. 

 

 

 

TEGOROCZNE GRUPY WARSZTATOWE:

 

E - commerce

Zajęcia organizowane w ramach grupy, dotyczyć będą przede wszystkim sprzedaży w internecie oraz nowoczesnych platform handlowych. To doskonała okazja do zapoznania się m.in. z platformami Comarch e-Sklep, oraz wszystko.pl

WIĘCEJ...


 

Zarządzanie przedsiębiorstwem handlowym

Warsztaty obejmować będą zakres materiału związany z procesami handlowo-magazynowymi oraz finansowo-księgowymi realizowanymi na oprogramowaniu Comarch ERP Optima, iFaktury24.Warsztaty obejmują zakres nowoczesnego zarządzania innowacyjnym przedsiębiorstwem handlowym korzystającym z wielokanałowej sprzedaży na oprogramowaniu Comarch ERP dla mikro i małych przedsiębiorstw. 

WIĘCEJ...


Systemy wsparcia sprzedaży

Warsztaty przybiorą formę przeglądu zagadnień związanych z rynkiem sprzedażowym i zastosowania narzędzi mobilnych wspierających sprzedaż. Dokonana zostanie analiza dużych zbiorów danych, a także przedstawione zostanie raportowanie z wykorzystaniem responsywnych aplikacji www.

WIĘCEJ...


 

Wealth management/ asset management

Warsztaty obejmować będą zakres materiału związany z systemami informatycznymi wykorzystywanymi w procesach doradczych oraz w zarządzaniu i wycenie aktywów portfeli inwestycyjnych. Podczas wykładów oraz warsztatów zparezentowane zostaną metody oceny ryzyka związanego z portfelami inwestycyjnymi a także analizą ich efektywności.

WIĘCEJ...


 

Zarządzanie projektami IT

Warsztaty obejmować będą zagadnienia związane z zarządzaniem projektami oraz analizą przedwdrożeniową i architekturą systemów IT. Podczas warsztatów przedstawione zostaną metody sprawnego zarządzania projektami IT oraz omówienie zostana typowe architektury systemów informatycznych z uwzględnieniem ich mocnych i słabych stron. 

WIĘCEJ...