E - Commerce

Realizowane będą warsztaty o następującej tematyce:

  • Rynek e-Commerce – rozwój i perspektywy w Polsce i na świecie 
  • Analityka internetowa i e-marketing – istotne obszary w zarządzaniu e-Commerce
  • Zarządzanie i administracja Comarch e-Commerce
  • Jak powinien wyglądać nowoczesny sklep internetowy?

Komu polecamy: Zapraszamy w szczególności studentów zainteresowanych branżą e - commerce oraz procedurami, w których wykorzystywane są środki wspracia takie jak telefon stacjonarny i komórkowy, faks, Internet, telewizja, w celu zawarcia transakcji handlowej. Polecamy zwłaszcza tym, którzy wiążą swoją ścieżkę zawodową z branżą e -Commerce, a co za tym idzie z produkcją, sprzedażą, reklamą i dystrybucją tak produktów, jak i usług przez sieci teleinformatyczne. Zapraszamy wszystkich, chcących skorzystać z możliwości poznania organizacji handlowej „od wewnątrz”. Warsztaty zainteresują tych, którzy chcieliby zapoznać się z podstawami procesów, na których bazuje branża E - Commerce.

Profil kandydata: Mile widziani studenci kierunków: informatyka stosowana, marketing i komunikacja rynkowa, e - marketing, handel elektroniczny, inżynieria oprogramowania.

 

Zarejestruj się!

Już 29 marca o godzinie 11:20 będzie miała miejsce uroczysta inauguracja VI edycji Akademii Kompetencji Comarch. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do Sali Aula Nowa, w pawilonie C Uniwerysytetu Ekonomicznego w Krakowie. Po inauguracji odbędą się testy kwalifikacyjne do poszczególnych grup. Zachęcamy do rejestracji. Rejestracja jest wymagana by przystąpić do testów. Zapraszamy! 

Zarejestruj się