Poznaj świat Comarch

 

23 lata na polskim rynku usług i rozwiązań IT

Przez ten czas wsparliśmy setki klientów największych polskich i światowych marek w osiąganiu większej rentowności poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań. Zdobyliśmy doświadczenie w najważniejszych branżach, stworzyliśmy prężnie działające przedsiębiorstwo, w którym dużą wagę przykładamy do jakości naszych usług. Możemy poszczycić się kilkadziesięcioma tysiącami zakończonych z sukcesem projektów, na 5 kontynentach w ponad 40 krajach. Posiadamy własne działy badawczo - rozwojowe złożone z wysokiej klasy inżynierów ITa także własne centra danych umożliwiające świadczenie usług w wielu modelach, w tym SaaS, Cloud i Managed Services.

 

Działamy w 7 sektorach

Swoją działalność firma skupia w 7 głównych sektorach:

Każdy sektor działa wg ogólnoprzyjętej strategii firmy. Strategia naszej firmy jest jasna i przejrzysta. Stawiamy przede wszystkim na rozwój własnych produktów oraz duże inwestycje w badania i rozwój. Zatrudnianiamy pracowników o najwyższych kwalifikacjach. Jednocześnie dbamy o jakość produktów i satysfakcję klientów.

 

Zatrudniamy najlepszych

Obecnie naszą kadrę tworzy ponad 5 tysięcy specjalistów, prgramistów, informatyków i ekonomistów z najlepszych uczelni Polskich i zagranicznych. Dokładamy wszelkich starań by każdy pracownik miał wytyczoną jasną scieżkę swojej kariery, rozwijał swoje talenty a także zyskiwał nowe umiejetności. Wspierajac ambicje ludzi młodych, rokrocznie organizujemy płatny staż dla ponad 300 studentów. Studenci kierunków informatycznych oraz ekonomicznych odbywaja trzymiesięczne staże letnie w Comarch, które umożliwiają młodym ludziom z całego świata poznanie najnowocześniejszych rozwiązań IT w biznesie.

 

 

 

 

Galeria zdjęć