Zachęcamy do udziału w spotkaniach i seminariach z zakresu wykorzystania systemów ERP w edukacji zawodowej 

  • spotkania mertytoryczne w miłej atmosferze, organizowane w Centrum Szkoleniowym Comarch w Krakowie lub innych związanych z firmą lokalizacjach
  • możliwość wymiany doświadczeń z nauczycielami praktykami 
  • ciekawe wykłady i prezentacje przedstawicieli uczelni wyższych, instytucji oświatowych i współpracujących ze szkolnictwem zawodowym

W dniu 2 czerwca 2016 roku w krakowskiej sidzibie firmy Comarch odbyło się spotkanie, na którym poruszona została tematyka kształcenia zawodowego, na profilach takich jak: technik rachunkowości, technik ekonomista, a także zbliżonych do nich: technik handlowiec i technik logistyki. Tym samym, z myślą o edukacji zawodowej, pragnąc by praca, którą Państwo wykonujecie była dla Was satysfakcjonująca, rozpoczęliśmy działania zmierzające ku rozwojowi naszej dotychczasowej działalności edukacyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z przebiegiem spotkania: www.comarch.pl/seminariumedukacja

25 maja 2017, w naszym Centrum Szkoleniowym Comarch na seminarium poświęconym programowi Comarch ERP XL  gościliśmy przedstawicieli uczelni wyższych. Podążając za nowoczesnymi rozwiązaniami dla edukacji, a także mając na uwadze istotną rolę wykorzystania w nauczaniu tych systemów, z którymi absolwenci uczelni wyższych stykają się po wkroczeniu na rynek pracy, zostało zorganizowane spotkanie podczas którego staraliśmy sią pokazać jak praktyka może (a nawet powinna) uzupełniać się z wiedzą podręcznikową.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego spotkania: www.comarch.pl/seminariumxl

 

Szanowni Państwo, w trosce o jakość naszych spotkań oraz dobór odpowiedniego zakreu merytorycznego, którym Państwo jako nauczyciele praktycy będą zainsteresowani, informujemy, że jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa uwagi, opinie oraz propozycje. Współpracujemy z takimi jednostkami jak Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, o/o Kraków, Centrum Pedagogiki i Psychologii Politechniki Krakowskiej, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Czekamy na Państwa propozycje pod adresem mailowym: edukacja.erp@comarch.pl

W miarę naszych możliowości oraz chęci z Państwa strony będziemy informować o kolejnych spotkaniach związanych z wykorzystaniem systemów ERP w nauczaniu zawodowym.