Prelegenci

Zapraszamy na wyjątkowe spotkania!

W świat tajników systemów Comarch ERP zabiorą Państwa specjaliści, praktycy z bogatym doświadczeniem. Przez pryzmat ich codziennej pracy i zdobytego doświadczenia przekażą Państwu wiedzę z zakresu nowoczesnych systemów do zarządzania firmą a także zapoznają Państwa z możliwościami ich skutecznego wykorzystania podczas zajeć i warsztatów ze studentami.

 

dr inż. Władysława Maria Francuz

Dr nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, mgr inż. budownictwa, adiunkt i koordynator Uniwersytetu Trzeciego Wieku Politechniki Krakowskiej, Profesor Oświaty, założycielka i kierownik Zespołu Pieśni i Tańca „Małe Słowianki” w Centrum Młodzieży, Kawaler Orderu Uśmiechu. Uhonorowana tytułem człowieka roku 2016 za wielką pasję i wieloletnie zaangażowanie w edukację artystyczną dzieci oraz za działania na rzecz aktywizacji seniorów.

Joanna Dymek

Product Manager Comarch WMS oraz Comarch Mobile. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 2012 roku związana z produkcją rozwiązań Comarch Mobile oraz Comarch WMS, najpierw jako tester, następnie jako główny projektant oraz kierownik zespołu analityków aplikacji mobilnych. Od października 2016 roku pełni funkcję Product Managera Comarch WMS oraz Comarch Mobile - aplikacji mobilnych zintegrowanych z produktami Comarch ERP.

Piotr Kurowski

Konsultant ds. rozwiązań biznesowych w firmie Comarch. Z firmą Comarch związany od 2012 roku. Od 2013 roku zajmuje się konsultingiem i wsparciem sprzedaży Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum. W ramach konsultingu biznesowego przygotowuje oferty dopasowane do potrzeb firm produkcyjnych oraz z branży retail. Prowadzi liczne spotkania, szkolenia i konferencje, prezentując ofertę rozwiązań Comarch ERP.

Paulina Marciniec

Absolwentka kierunku Rachunkowość i Controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Obecnie Konsultantka Business Intelligence. W firmie Comarch koordynuje rozwiązania BI dla systemu ERP XL oraz rozwiązania dostępne w chmurze. Zajmuje się również konsultingiem w zakresie doboru informatycznych narzędzi analitycznych wspierających codzienną pracę działów controllingu, kadry zarządczej czy działów księgowych przedsiębiorstw.

Katarzyna Szewczyk

Konsultant ds. edukacji ERP. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W firmie Comarch odpowiedzialna mi.n. za budowanie i podtrzymywanie relacji między przedsiębiorstwem, a uczelniami wyższymi i szkołami zawodowymi oraz za rozwój oferty edukacyjnej Comarch ERP wraz z dystrybucją edukacyjnych wersji systemów ERP. Kordynator programu stażowego dla ekonomistów - Akademia Kompetencji Comarch.  

Współpracują z nami

POLITECHNIKA KRAKOWSKA
UNIWERSYTET EKONOMICZNY
UNIWERSYTET ROLNICZY
politechnika rzeszowska
politechnika czestochowska
UAM POZNAN
AGH
UNIWERSYTET SZCZECINSKI
KUL