Miękkie

Program

Część I – 9:00 – 12:30 Programowanie funkcyjne

Marcin Najder
Architekt zespołu R&D w Comarch. Zajmuje się tworzeniem rozwiązań opartych na technologiach .net oraz JavaScript. Miłośnik programowania funkcyjnego.

Tytuł: LINQ - programowanie funkcyjne w .net

Opis:

Podczas szkolenia zostaną przedstawione nie tylko podstawowe informacje o LINQ takie jak: składnia zapytania, typowe zastosowania czy błędy popełniane podczas korzystania z LINQ. Przedstawiona zostanie zasada działa LINQ tzn. pokazane zostaną poszczególne elementy języka C# z których zapytanie składa się „pod spodem". Wiedza ta pozwoli programiście rozszerzać LINQ o nowe możliwości.

LINQ to nie tylko SQL w kodzie C#, to szersza koncepcja wywodząca się z programowania funkcyjnego. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się czym jest programowanie funkcyjne i jakie techniki programistyczne mogą stosować w C#. Na koniec przedstawione zostaną najnowsze elementy języka C#, które sprawią że język obiektowy C# stanie się w jeszcze większym stopniu językiem funkcyjnym.

Część II – 13.30 -17.00 Optymalizacja stron www
Wojciech Kowal

Program:
1. Dlaczego SEO jest tak ważne?
2. Analiza i wybór odpowiednich słów kluczowych
3. Sztuczki SEO - szybkie i efektywne działania w SEO (jakie są i czy w ogóle istnieją)?
4. Wybrane czynniki wpływające na pozycjonowanie
• content,
• Meta dane,
• struktura HTML,
• SEO dla grafik,
• URL.
5. Long tail
6. Nieodpowiednie praktyki w SEO
7. Podstawy linkbuildingu

 

Wyszukaj szkolenie

Najbliższe szkolenia

Temat GrupaTechnologiaLokalizacjaDataCena netto 
Mowa ciała, komunikacja niewerbalna i autoprezentacja BiznesRozwój osobistyKraków2017-10-30
1 dni
550.00 PLN
Szczegóły
Rejestracja
Trening antystresowyBiznesRozwój osobistyWarszawa2017-10-30
1 dni
750.00 PLN
Szczegóły
Rejestracja
Zarządzanie czasem BiznesZarządzanieKraków2017-10-30
1 dni
590.00 PLN
Szczegóły
Rejestracja
Motywowanie do pracy BiznesZarządzanieWarszawa2017-10-30
2 dni
890.00 PLN
Szczegóły
Rejestracja
Techniki skutecznej sprzedaży BiznesSprzedażWrocław2017-10-30
2 dni
950.00 PLN
Szczegóły
Rejestracja

Podobne szkolenia

Puzzle kompetencji – Programowanie funkcyjne i optymalizacja stron www (SEO)

Szkolenie bezpłatne.

Mowa ciała, komunikacja niewerbalna i autoprezentacja

Kurs mowy ciała przeznaczony jest dla osób pragnących poprawić swoje relacje interpersonalne poprzez poznanie najważniejszych aspektów komunikacji niewerbalnej, nauczenie się ich świadomego wykorzystywania i odczytywania.

Puzzle kompetencji - Kreatywne raporty biznesowe z wykorzystaniem możliwości Excela i Power Pointa 2016​

Szkolenie przeznaczone dla osób znających program Excel w stopniu średnio zaawansowanym.

Puzzle kompetencji - wizualizacja i wymiana danych w MS Office

Puzzle kompetencji - Prezentacja

BEZPŁATNE: Podczas tego spotkania nauczymy się, czym jest Elevator Pitch, jak je przygotować oraz skonstruujemy własne. Ponadto pojawi się garść porad odnośnie wystąpień publicznych, np. co zrobić z tymi rękami? W drugiej części poznasz narzędzia programu MS PowerPoint, by dodać animację do prezentacji oraz utworzyć ciekawe efekty.

Puzzle kompetencji - Komunikacja

BEZPŁATNE 1 cześć: Umiejętności miękkie - Jak rozwiązać konflikt, by uniknąć ofiar. Jak wykorzystać konflikt do rozwoju własnego i poprawy funkcjonowania własnego miejsca pracy? Czym jest konflikt; Rodzaje konfliktów; Mechanizmy powstawania konfliktów; Mechanizmy napędzające konflikt; Etapy rozwiązywania konfliktów. 2 część: Warsztaty komputerowe: Komunikacja w MS Word, Komunikacja w MS Excel.

Techniki skutecznej sprzedaży

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zajmujących się sprzedażą, pracujących i komunikujących się z klientami wewnętrznymi i zewnętrznym.

Puzzle kompetencji - współpraca w grupie

BEZPŁATNE 1 cześć: Umiejętności miękkie - Gra rozwijająca umiejętności współpracy grupowej. Dołącz do grona tych, którzy umieją najlepiej: • rozwiązywać konflikty • budować relacje w zespole i z Klientem • sprawnie się komunikować • są asertywni • pewni siebie. 2 część: Warsztaty komputerowe - metoda tworzenia pulpitu menedżerskiego – narzędzia pozwalającego na szybką prezentację liczbowych danych kluczowych w procesie podejmowania decyzji.

Efektywne kierowanie pracownikami

Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie zarządzania zespołem.

Motywowanie pracowników

Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie motywowania ludzi do lepszej pracy.

Ocena pracowników. Prowadzenie rozmów oceniających.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zarządzających zespołami pracowniczymi, którzy chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie oceniania swoich pracowników w ramach formalnego systemu ocen okresowych oraz bieżącej praktyki menedżerskiej.

Trening asertywności

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących skutecznie realizować swoje społeczne uprawnienia, budując równocześnie dobre relacje ze swoimi współpracownikami, przełożonymi, podwładnymi i kontrahentami i klientami.

Zarządzanie zmianą

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących lepiej radzić sobie w sytuacji zmiany oraz pomagać innym w przejściu procesu zmiany.

Techniki negocjacji handlowych

Szkolenie przeznaczone jest dla osób przygotowujących i prowadzących negocjacje z klientami i kontrahentami, pragnących podnieść swoje kompetencje w tym zakresie.

Komunikacja interpersonalna

Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie efektywnego porozumiewania się ze swoimi podwładnymi.

Obrona przed manipulacjami

Szkolenie przeznaczone jest dla osób obcujących z współpracownikami, przełożonymi, podwładnymi i klientami w sytuacjach związanych z perswazją i wywieraniem wpływu. Jest pomocne dla osób szukających skutecznych sposobów obrony przed osobami, które próbują nimi manipulować.

Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących udoskonalić i zracjonalizować swój proces rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w miejscu pracy.

Profesjonalna obsługa klienta

Szkolenie przeznaczone jest dla osób obsługujących klientów (zarówno przez telefon, mailowo, czy bezpośrednio), które chcą rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne oraz zmierzać do jak największego profesjonalizmu w obsłudze.

Zarządzanie czasem

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących efektywniej planować i organizować sobie czas w pracy.

Zarządzanie konfliktem w zespole

Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie przeciwdziałania rozwojowi konfliktów w zespole oraz konstruktywnego rozwiązywania zaistniałych już sytuacji konfliktowych między pracownikami.

Trening antystresowy

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących skutecznie zapobiegać wystąpieniu dystresu oraz radzić sobie z negatywnymi konsekwencjami stresu.

Uczenie i rozwijanie pracowników

Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie uczenia i wspierania rozwoju swoich podwładnych.

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.