Puzzle kompetencji – Programowanie funkcyjne i optymalizacja stron www (SEO)

Program szkolenia

Część I – 9:00 – 12:30 Programowanie funkcyjne - Marcin Najder

Architekt zespołu R&D w Comarch. Zajmuje się tworzeniem rozwiązań opartych na technologiach .net oraz JavaScript. Miłośnik programowania funkcyjnego.

Tytuł: LINQ - programowanie funkcyjne w .net

Opis:

Podczas szkolenia zostaną przedstawione nie tylko podstawowe informacje o LINQ takie jak: składnia zapytania, typowe zastosowania czy błędy popełniane podczas korzystania z LINQ. Przedstawiona zostanie zasada działa LINQ tzn. pokazane zostaną poszczególne elementy języka C# z których zapytanie składa się „pod spodem". Wiedza ta pozwoli programiście rozszerzać LINQ o nowe możliwości.

LINQ to nie tylko SQL w kodzie C#, to szersza koncepcja wywodząca się z programowania funkcyjnego. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się czym jest programowanie funkcyjne i jakie techniki programistyczne mogą stosować w C#. Na koniec przedstawione zostaną najnowsze elementy języka C#, które sprawią że język obiektowy C# stanie się w jeszcze większym stopniu językiem funkcyjnym.

Część II – 13.30 -17.00 Optymalizacja stron www (SEO) - Wojciech Kowal

Jest Specjalistą i Koordynatorem ds. Marketingu Internetowego. Zajmuje się głównie pozycjonowaniem stron internetowych oraz analityką. Uważa, że w obecnych czasach dzięki SEO każda firma ma szanse znaleźć się na szczytach Google.

Tytuł: Jak zaprzyjaźnić się z Google? Poznaj czynniki wpływające na pozycjonowanie Twojej strony internetowej.

Opis:
Czy wiesz jakie czynniki wpływają na pozycjonowanie Twojej strony internetowej? Co powinieneś zrobić, aby pojawić się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych?

Każdego dnia w wyszukiwarkach internetowych wpisywanych jest kilka miliardów zapytań. To od poprawnej optymalizacji SEO i znajomości najważniejszych czynników rankingowych zależy jak wysoko pojawi się dana strona w wynikach (tzw. SERP’ach). To właśnie te najważniejsze czynniki zostaną Ci wyjaśnione na naszym szkoleniu.

Ponadto dowiesz się w jaki sposób wybrać odpowiednie frazy kluczowe i co to jest tzw. Long Tail. Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej, zapoznaj się z naszym kompleksowym szkoleniem SEO.

Program:

1. Dlaczego SEO jest tak ważne?
2. Analiza i wybór odpowiednich słów kluczowych
3. Sztuczki SEO - szybkie i efektywne działania w SEO (jakie są i czy w ogóle istnieją)?
4. Wybrane czynniki wpływające na pozycjonowanie
• content,
• Meta dane,
• struktura HTML,
• SEO dla grafik,
• URL.
5. Long tail
6. Nieodpowiednie praktyki w SEO
7. Podstawy linkbuildingu

 Cena: Bezpłatnie

 

Szkolenie aktualnie niedostępne

Zapytaj o termin

Podobne szkolenia

Ocena pracowników. Prowadzenie rozmów oceniających.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zarządzających zespołami pracowniczymi, którzy chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie oceniania swoich pracowników w ramach formalnego systemu ocen okresowych oraz bieżącej praktyki menedżerskiej.

Profesjonalna obsługa klienta

Szkolenie przeznaczone jest dla osób obsługujących klientów (zarówno przez telefon, mailowo, czy bezpośrednio), które chcą rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne oraz zmierzać do jak największego profesjonalizmu w obsłudze.

Techniki skutecznej sprzedaży

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zajmujących się sprzedażą, pracujących i komunikujących się z klientami wewnętrznymi i zewnętrznym.

Techniki negocjacji handlowych

Szkolenie przeznaczone jest dla osób przygotowujących i prowadzących negocjacje z klientami i kontrahentami, pragnących podnieść swoje kompetencje w tym zakresie.

Komunikacja interpersonalna

Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie efektywnego porozumiewania się ze swoimi podwładnymi.

Efektywne kierowanie pracownikami

Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie zarządzania zespołem.

Motywowanie pracowników

Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie motywowania ludzi do lepszej pracy.

Uczenie i rozwijanie pracowników

Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie uczenia i wspierania rozwoju swoich podwładnych.

Zarządzanie zmianą

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących lepiej radzić sobie w sytuacji zmiany oraz pomagać innym w przejściu procesu zmiany.

Zarządzanie konfliktem w zespole

Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie przeciwdziałania rozwojowi konfliktów w zespole oraz konstruktywnego rozwiązywania zaistniałych już sytuacji konfliktowych między pracownikami.

Zarządzanie czasem

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących efektywniej planować i organizować sobie czas w pracy.

Obrona przed manipulacjami

Szkolenie przeznaczone jest dla osób obcujących z współpracownikami, przełożonymi, podwładnymi i klientami w sytuacjach związanych z perswazją i wywieraniem wpływu. Jest pomocne dla osób szukających skutecznych sposobów obrony przed osobami, które próbują nimi manipulować.

Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących udoskonalić i zracjonalizować swój proces rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w miejscu pracy.

Trening asertywności

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących skutecznie realizować swoje społeczne uprawnienia, budując równocześnie dobre relacje ze swoimi współpracownikami, przełożonymi, podwładnymi i kontrahentami i klientami.

Trening antystresowy

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących skutecznie zapobiegać wystąpieniu dystresu oraz radzić sobie z negatywnymi konsekwencjami stresu.

Mowa ciała, komunikacja niewerbalna i autoprezentacja

Kurs mowy ciała przeznaczony jest dla osób pragnących poprawić swoje relacje interpersonalne poprzez poznanie najważniejszych aspektów komunikacji niewerbalnej, nauczenie się ich świadomego wykorzystywania i odczytywania.

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.