Konferencje

16 Października Łódź

Comarch weźmie udział w X Europejskim Forum Gospodarczym

Panelista z Comarch, Szymon Uczciwek, opowie o technologii 5G podczas X Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi

05 Czerwca Warszawa

5 czerwca 2017 w Warszawie odbędą się coroczne warsztaty OSS/BSS organizowane przez Comarch dla operatorów telekomunikacyjnych

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu, podczas którego Comarch podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z transformacją cyfrową w telekomunikacji oraz zaprezentuje narzędzia, które skutecznie wprowadzają firmy telekomunikacyjne w erę cyfrową.

15 Maja Nicea

Comarch wystawcą podczas TM Forum Live! 2017

Dołącz do nas podczas targów w Nicei, by dowiedzieć się więcej o kompleksowej ofercie Comarch dla operatorów komórkowych i kablowych. Odwiedź nasze nowe stoisko (#333) i porozmawiaj z ekspertami Comarch z obszaru OSS i BSS.

27 Lutego Barcelona

Mobile World Congress to największe wydarzenie na świecie dla branży telekomunikacji. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Comarch!

Mobile World Congress to największe wydarzenie na świecie dla branży telekomunikacji, organizowane przez GSMA. Odbędzie się w dniach 27 lutego - 2 marca 2017 w Barcelonie. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Comarch!

10 Listopada Utrecht

Comarch sponsorem Utrecht Smart Connect

Comarch sponsorem Utrecht Smart Connect, jednego z ważniejszych wydarzeń branży telekomunikacyjnej, które odbędzie się w czwartek, 10 listopada 2016 roku, w Media Plaza.

20 Września Rio de Janeiro

Comarch będzie prelegentem oraz wystawcą podczas BSS/OSS Latam 2016 w Brazylii

Comarch będzie prelegentem oraz wystawcą podczas BSS/OSS Latam 2016 w Brazylii. Konferencja odbędzie się 20 – 21 września w hotelu Windsor Marapendi w Rio de Janeiro.

27 Czerwca Kraków

Comarch Rubinowym Sponsorem Konferencji KRRiT 2016

Comarch wystąpi w charakterze partnera merytorycznego i prelegenta podczas Krajowej Konferencji Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji KKRRiT 2016, która odbędzie się w Krakowie, w dniach od 27 do 29 czerwca 2016 roku.

14 Marca Wenecja

Comarch sponsorem i wystawcą podczas DVB World 2016

Comarch sponsorem i wystawcą podczas DVB World 2016