Najwyższy poziom bezpieczeństwa z oprogramowaniem Comarch VPN

Bezpieczeństwo jest kluczowe jeśli chodzi o dostęp do danych firmy z różnych lokalizacji. Comarch zapewnia bezpieczną autoryzację 2FA (2 Factor Authentication) dla logowania się do wirtualnej sieci prywatnej, co zapewnia, że zasoby pozostają bezpieczne przed nieautoryzowanym dostępem.

Chroń dostęp do swoich zasobów za pomocą szyfrowanego połączenia

Nasze oprogramowanie do połączeń VPN jest dostarczane jako samodzielna aplikacja tPro Mobile lub jako dodatkowa warstwa bezpieczeństwa dla istniejących aplikacji (SDK). Comarch tPro Mobile może być używany do logowania firmowego za pomocą protokołu RADIUS.

Twoje korzyści z systemu Comarch VPN

Najwyższy poziom bezpieczeństwa w procesie uwierzytelniania i autoryzacji

Ochrona sieci wirtualnej przed różnymi rodzajami ataków, w tym kradzieżą tożsamości, atakami typu "man-in-the-middle", "man-in-the-browser", kradzieżą haseł i atakami zdalnymi

Ciągłość działania w modelu masowej pracy zdalnej - zapewnienie dostępu do zasobów firmy w bezpieczny sposób

Doskonała wydajność - do 50 zapytań na sekundę, dzięki czemu Twoi pracownicy pracujący zdalnie są w stanie wykonywać swoje codzienne zadania bez przerw

Oszczędność kosztów - oprogramowanie sieci wirtualnej Comarch jest bardziej efektywne kosztowo niż alternatywne rozwiązania dostępne na rynku

Wygoda - łatwy onboarding, szeroki zakres metod uwierzytelniania, w tym biometria

Główne cechy charakterystyczne oprogramowania Comarch do wirtualnej sieci VPN

  • Obsługa VPN Gateway kompatybilnego z protokołem Radius
  • Integracja z serwerem Radius i wsparcie dla rozszerzonych atrybutów Radius
  • Dedykowany klucz symetryczny do VPN
  • Prosty onboarding użytkowników przy pomocy kodów QR
  • 2FA - silne uwierzytelnienie użytkownika przy użyciu technologii PUSH
  • Możliwość stosowania kodów OTP (event-based OTP, time-based-OTP)

Sprawny onboarding użytkowników Comarch VPN

Oprogramowanie Comarch VPN jest używane przez naszych pracowników

W Comarch sami używamy tPro Mobile do uwierzytelniania VPN. Rozwiązanie to pozwoliło nam na zapewnienie stabilnego dostępu do danych dla ponad 5000 naszych pracowników. Dzięki tPro Mobile nasza podróż w kierunku masowej pracy zdalnej przebiegła sprawnie - skalowanie i testowanie rozwiązania zajęło nam zaledwie 3 dni - po tym czasie mogliśmy w pełni przestawić się na pracę w domu.

Wdrożenie Comarch tPro dla celów VPN okazało się być właściwym rozwiązaniem w trudnych czasach. Wykorzystanie tego narzędzia do zapewnienia bezpiecznego dostępu do zasobów Comarchu przyniosło wymierne korzyści. Nasze rozwiązanie jest łatwo skalowalne i przeznaczone do celów korporacyjnych. Jest również do 3 razy tańszy od tego, co oferują inne firmy. W erze masowej pracy na odległość i konieczności cięcia kosztów, to czysty zysk.

Konrad Tarański, CFO, Comarch

Klienci Comarch Cyber Security

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami w celu szczegółowego omówienia interesujących Państwa produktów i usług skierowanych do branży finansowej.

Przejdź do formularza