Comarch ERP Optima

70,000 firm w Polsce korzysta z Comarch ERP Optima

System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w chmurze (model abonamentowy), dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet.  

Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie online firmą poprzez przeglądarkę internetową.

Comarch ERP Optima w chmurze


Wybierz optymalny dla profilu swojej firmy zestaw rozwiązań – poznaj dostępne moduły

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki modułom dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.) jest optymalanym  systemem ERP do zarządzanią firmą. Dzieki dedykowanym  rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. 

Zaufało nam już 70 000 firm, z różnych branż i sektorów na polskim rynku.

Poznaj naszych klientów

System Comarch ERP Optima wspomaga codzienne procesy biznesowe w ponad 60,000 polskich firm
 • Lech Poznań

  Lech Poznań

  Klub piłkarski w swoich sklepach dla kibiców używa Comarch ERP Optima do realizacji sprzedaży, fakturowania, raportowania i analiz BI.
 • Warszawska Szkoła Filmowa

  Warszawska Szkoła Filmowa

  Szkoła filmowa założona przez Bogusława Lindę korzysta z kluczowych modułów do administrowania zapleczem biznesowym wielu projektów edukacyjnymi oraz finansami i kadrami.
 • ZHP

  ZHP

  Chorągiew Wielkopolska ZHP zawsze zamyka okresy księgowe na czas dzięki zastąpieniu 3 programów przez Comarch ERP Optima
 • CUK Ubezpieczenia

  CUK Ubezpieczenia

  Lider na rynku sprzedaży ubezpieczeń usprawnia niemal wszystkie obszary biznesowe w firmie: sprzedaż, kadry i płace oraz analizy.
 • Sedlak & Sedlak

  Sedlak & Sedlak

  Najstarsza polska firma z branży doradztwa HR używa modułów Kadry i Płace, Faktury, Środki Trwałe.
 • Garneczki.pl

  Garneczki.pl

  Największy w Polsce e-sklep z akcesoriami kuchennymi, w którym gospodarka magazynowa jest zarządzana za pomocą modułu Handel.
 • Caritas

  Caritas

  Comarch ERP Optima ułatwia codzienną pracę w Caritas Diecezji Warszawsko - Praskiej poprzez moduł Księgi Handlowej oraz Kadry i Płace.
 • Frisco.pl

  Frisco.pl

  Popularny w Warszawie sklep internetowy z produktami spożywczymi używa Comarch ERP Optima do księgowości oraz kadr i płac.
 • Dębowa Polska

  Dębowa Polska

  Przeczytaj jak producent szlachetnych wódek obsługuje niemal wszystkie obszary biznesowe przy pomocy oprogramowania od Comarch.
 • MOCAK

  MOCAK

  Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie używa systemu ERP do obsługi sprzedaży, księgowości oraz kadr i płac.
 • Diamante

  Diamante

  Diamante Wear jest prężnie rozwijającą się marką odzieżową, w której Comarch ERP Optima wspiera analizy sprzedaży, zarządzanie sprzedażą i magazynem.
  Pozostałe opinie o Comarch ERP Optima

  Demo Comarch ERP Optima

  Wersja demonstracyjna to program posiadający pełną funkcjonalność dostępną przez okres 60 dni (rozpiętość dat pomiędzy dokumentami wystawionymi w wersji demonstracyjnej programu nie może być większa niż 60 dni).

  Zakup programu

  Mapa autoryzowanych Partnerów Comarch (mapa sprzedaży), dzięki której znajdziesz sprawdzoną firmę wdrażającą system Comarch ERP Optima w Twojej okolicy.

  Comarch ERP Optima w chmurze

  Dla klientów

  Dowiedz się jak zacząć pracę z programem. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszym konsultantem lub autoryzowanym Partnerem Comarch.

  Zobacz wideoszkolenia Comarch ERP Optima

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch


  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.  Przejdź do formularza