Rozwiązania ERP 4.0

Digitalizacja sektora MSP z Comarch

Globalna digitalizacja biznesu zmienia nasze życie – sferę prywatną, ale także - a może nawet przede wszystkim - życie zawodowe. Dotyczy to organizacji pracy, umiejętności jakie powinni posiadać pracownicy, komunikacji nie tylko między ludźmi, ale też ludzi z maszynami czy nawet maszyn z maszynami. Za 20 lat większość miejsc pracy będzie wyglądać zupełnie inaczej niż obecnie. Zmienią się również modele biznesowe.

W Comarch śledzimy z uwagą te zmiany i tworzymy systemy ERP 4.0 – dostępne w chmurze, wzbogacone o szereg nowoczesnych rozwiązań jak np. aplikacje mobilne, narzędzia e-commerce, business intelligence, a także zgodne z trendami Internetu Rzeczy i Przemysłu 4.0. Wszystko po to, aby  firmy, które z nich korzystają, były przygotowane na wyzwania jutra już teraz.

Poznaj ERP 4.0!

Systemy Comarch ERP

Każda firma, niezależnie od wielkości czy branży w jakiej działa, znajdzie wśród systemów Comarch ERP nowoczesne rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

Poznaj nasze systemy ERP 4.0:

 

Umożliwiamy naszym Klientom wybór  instalacji oprogramowania na własnych serwerach lub skorzystanie z Chmury Comarch, gdzie zapewniamy dostęp do zaawansowanych rozwiązań informatycznych bez konieczności ponoszenia dużych nakładów na własne serwery, licencje i usługi z tym związane. Oferowane oprogramowanie instalowane jest na serwerach Comarch Data Center - nowoczesnego i bezpiecznego centrum danych zlokalizowanych w Polsce, Francji i Niemczech.

Nowoczesna, mobilna firma

W czasach, kiedy większość z nas na co dzień korzysta ze smartfonów i tabletów, naturalną koleją rzeczy jest to, iż od aplikacji biznesowych oczekujemy podobnego poziomu intuicyjności i przyjaznego interfejsu. Dotyczy to nie tylko rozwiązań obsługujących obszary „miękkie” w firmie – handel czy kontakty z klientami, ale także narzędzi dla magazynierów czy rozwiązań wspierających obszar produkcyjny.

Dziś wizja tabletu w rękach pracownika hali produkcyjnej przestaje być abstrakcją. Praca handlowca, magazyniera czy managera nie jest już ograniczona biurkiem i komputerem, co pozwala na lepsze wykorzystanie czasu i osiąganie wymiernych efektów pracy tych osób.

Poznaj innowacyjne rozwiązania Comarch Mobile

Efektywna sprzedaż w Internecie

Najbardziej naturalną potrzebą, jaką musi zaspokoić system klasy ERP, staje się udostępnienie kanału sprzedaży internetowej odbiorcom detalicznym. Oczekiwanie to spełnia nasz e-Sklep oraz platforma handlowa wszystko.pl - dostosowane do sprzedaży towarów na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu Klienci sklepów opartych na naszych oprogramowaniach oraz platformie handlowej mogą dokonywać zakupów z dowolnego miejsca. 

Platforma B2B ułatwia firmom wymianę informacji oraz usprawnienie sprzedaży poprzez zautomatyzowanie procesu składania i realizowania zamówień hurtowych. Wykorzystaj możliwości Comarch B2B, aby zdalnie obsługiwać sieć sprzedaży w modelu Business to Business. 

Nasze rozwiązania są w pełni zintegrowane z systemami Comarch ERP (Optima, XL, Altum). Wprost z systemu ERP do sklepu wysyłane są rabaty, zestawy promocyjne, towary wraz z opisami i aktualne stany magazynowe. Ze sklepu do oprogramowania ERP wysyłane są m.in. informacje o zamówieniach, klientach oraz dane do faktury.

Poznaj nasze produkty usprawniające sprzedaż w Internecie

Przenieś swoją firmę w nowy wymiar

Urządzenie Comarch beacon to jedno z urządzeń, które jest odpowiedzią Comarch na panujący trend Internet of Things.

Comarch beacon to miniaturowy, bezprzewodowy nadajnik wykorzystujący technologię Bluetooth  Low Energy w celu rozsyłania sygnału w promieniu do kilkudziesięciu metrów. Z jego wykorzystaniem udostępniamy m.in. możliwość obsługi Rejestratora Czasu Pracy w Comarch ERP e-Pracownik. 

Jesteśmy w stanie dostarczyć również spersonalizowane urządzenia, dzięki którym już dziś Klient może przenieść swoją produkcję w wymiar Industry 4.0. Co ważne nie ma potrzeby wymiany maszyn produkcyjnych, a wystarczy doposażyć je w urządzenia, które będą monitorować wybrane parametry i poprzez komunikację bezprzewodową lub przewodową przesyłać je do modułów produkcyjnych w celu automatyzacji i optymalizacji procesów w Firmie.

Więcej o Smart Objects

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych

iBard24 to profesjonalna usługa do automatycznego tworzenia kopii zapasowych danych w Twojej firmie. Dzięki naszemu rozwiązaniu możesz archiwizować cenne dokumenty bezpośrednio z systemu ERP, faktury, bazy danych z systemu finansowo-magazynowego oraz archiwum poczty email. 

Zabezpieczając najcenniejsze informacje firmy, masz możliwość zarządzania przestrzenią dyskową pracowników, umożliwiając łatwą pracę grupową z poszczególnymi plikami, a wszystko to dostępne jest również przez aplikacje mobline na iOS, Windows Phone i Android.

Dzięki iBard24 lokalizacja przestaje mieć znaczenie, a Twoje pliki będą z Tobą, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy dostęp do Internetu.

Skorzystaj już tez z 1TB przestrzeni na backup bazy danych

Podejmuj trafne decyzje

Analityczna część systemu klasy ERP staje się równie ważna jak część operacyjna. Nasze rozwiązania BI pozwalają łatwo budować raporty i wielowymiarowe analizy dotyczące wszystkich obszarów działania firmy. Dodatkowo Klient otrzymuje pulę kilkudziesięciu gotowych raportów, które może dostosowywać do specyfiki swojej firmy, a na bazie uzyskanych wyników analiz może uruchamiać automatycznie procesy BPM przekładające się na realne oszczędności i racjonalizację czasu pracy.

Korzystając z naszych rozwiązań, firma może porównać swoje wyniki nie tylko z własnymi danymi historycznymi, ale również z wynikami konkurencji czy danymi z GUS. Tego typu informacje są dla firmy realną wartością i pomagają podejmować decyzje w oparciu o twarde dane.

Rozwiązania Business Intelligence

Automatyzuj powtarzalne procesy

Comarch Business Process Management jest nowoczesnym systemem przeznaczonym do modelowania i zarządzania procesami biznesowymi. Zbudowany w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie Comarch w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, pozwala naszym Klientom skorzystać z gotowych predefiniowanych procesów, które z łatwością można modyfikować na potrzeby każdej firmy.

Nasze rozwiązania BPM pozwalają podnieść efektywność każdej firmy, przekładając się na automatyzację powtarzalnych procesów biznesowych i efektywniejsze koordynowanie współpracy między pracownikami. Dodatkowo integracja z systememi Comarch ERP wpływa na dodatkowe oszczedności kosztów i czasu pracy.

Rozwiązania Business Process Managment

Budujemy społeczności naszych Klientów

Nasi Klienci i Partnerzy otrzymują zupełnie nowe możliwości interakcji z firmą Comarch. Dzięki Społeczności Comarch ERP przedsiębiorcy otrzymali miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń, w którym mogą zadawać pytania oraz zgłaszać swoje sugestie. 

Łączy ona przedsiębiorców – Klientów i Partnerów Comarch. Uczestnicy społeczności mogą wymieniać się wiedzą i doświadczeniem oraz zgłaszać pomysły odnośnie naszych rozwiązań.

Społeczność Comarch

 

Firma Comarch rozwija również społeczność biur rachunkowych iKsięgowość24. Serwis umożliwia biurom rachunkowym prezentowanie swojej oferty, a przedsiębiorcom pomaga znaleźć dla siebie profesjonalne biuro rachunkowe.

iKsięgowość24

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza