Darmowa aplikacja do fakturowania i komunikacji z biurem rachunkowym

Wystawiaj faktury i wysyłaj je
do Biura Rachunkowego prosto ze smartfona

Comarch MOJE BR to bezpłatny program do fakturowania i komunikacji z Twoim Biurem Rachunkowym. Jeden rzut oka na pulpit aplikacji i już wiesz wszystko o aktualnych płatnościach swojej firmy. Dokumenty kosztowe dodasz do programu robiąc zdjęcia faktur. Darmowa aplikacja do wystawiania faktur przeznaczona jest do najmniejszych firm i dla samozatrudnionych potrzebujących mobilnego narzędzia do fakturowania i wprowadzania dokumentów kosztowych, aby prężnie się rozwijać i maksymalnie oszczędzać swój czas.

Program do fakturowania i komunikacji z Twoim Biurem Rachunkowym

Zawsze aktualna informacja o Twojej firmie

Pulpit aplikacji został zaprojektowany w taki sposób, aby wystarczył jeden rzut oka i od razu masz kompletną informację o wartości sprzedaży i kosztów w danym miesiącu, a także informacje o bieżących podatkach i opłatach jakie wyliczy i wyśle Ci Biuro Rachunkowe.

Wystawiaj do 10 faktur miesięcznie
za darmo

aplikacji Comarch MOJE BR masz możliwość wystawienia
do 10 faktur sprzedaży w miesiącu za darmo. Kiedy Twój biznes urośnie, bardzo łatwo przełączysz się na program Comarch ERP XT, gdzie przeniesiemy bezpłatnie wszystkie Twoje wystawione faktury.

Dodawaj faktury kosztowe wprost ze zdjęcia

Dodanie faktury nigdy nie było prostsze, wystarczy, że zrobisz zdjęcie, a dane z faktury przeniosą się do programu dzięki usłudze Comarch OCR. Możesz wprowadzić 20 dokumentów kosztowych bezpłatnie. Jeśli jednak będziesz chciał skorzystać z większego limitu zawsze możesz poszerzyć swój pakiet OCR.

Wygodny komunikator

Potrzebujesz pomocy? Chcesz o coś dopytać swoje Biuro Rachunkowe? Dzięki wbudowanemu komunikatorowi
przyspieszysz obieg informacji i szybciej wyjaśnisz swoje sprawy.

Pobierz już dzisiaj!

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza