Masz pomysł na artykuł, a może chcesz zostać jego autorem? Napisz do nas: NZ@Comarch.pl


Zbigniew Rymarczyk, wiceprezes Comarch, dyrektor Sektora ERP

Absolwent kierunku zarządzanie i marketing Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z Grupą Kapitałową Comarch związany jest od 2000 roku. Od czerwca 2004 roku jest członkiem Zarządu. W latach 2000-2002 pełnił funkcję dyrektora finansowego i wiceprezesa w spółce Comarch Internet Ventures SA, a od kwietnia 2002 roku funkcję prezesa Zarządu CDN SA. Wcześniej był dyrektorem centrum ASP w firmie CDN SA, odpowiedzialnym za uruchomienie projektu Capser. Głównym celem projektu było oferowanie programu CDN PR!MA w modelu ASP (obecnie Comarch iOPT!MA24). Karierę zawodową rozpoczynał w KBR Auxilium, gdzie w latach 1997-1998 pełnił funkcję księgowego i asystenta biegłego rewidenta. Dalsze doświadczenie zdobywał w spółce Krzysztof Kapera SA, ASO Mercedes Benz, na stanowisku dyrektora finansowego i głównego księgowego, a następnie członka Zarządu.

Agnieszka Kozłowska, analityk

Z branżą informatyczną związana od 2005 roku. Karierę w firmie Comarch rozpoczynała w dziale sprzedaży, gdzie odpowiedzialna była za uruchomienie nowych kanałów sprzedaży (m.in. współpraca z bankami oraz izbami handlowymi) oraz ofertę Sektora ERP w modelu SaaS. Uczestniczyła w procesie wprowadzania na rynek nowych produktów firmy (m.in. Comarch ERP e-Sklep). Od 2009 roku związana z działem marketingu Sektora ERP oraz redakcją magazynu Nowoczesne Zarządzanie. Realizowała projekty w ramach marketingu internetowego oraz event marketingu. Dodatkowo odpowiedzialna była za koordynację oraz zarządzanie procesami CRM, związanymi głównie z obsługą kontrahentów na linii marketing-sprzedaż. 

Od 2013 roku realizuje projekty związane z rozwojem systemów ERP w Business Unit Produkcja Comarch ERP Altum. Odpowiada głównie za obszary związane z Business Proces Management z CRM, e-handlem, a także współpracę Systemu z ERP 2.0.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, gdzie w roku 2005 uzyskała tytuł magistra inżyniera na kierunku Towaroznawstwo – Zarządzanie jakością towarów i usług. Ukończyła także studia podyplomowe na Wydziale Humanistycznym Akademii Górniczo-Hutniczej z zakresu pedagogiki.

 

 

 

 

 

Joanna Bałut, Product Manager Comarch ERP Mobile i Comarch WMS

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wydziału Finansów specjalność: rachunkowość i rewizja finansowa oraz wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych specjalność: zarządzanie i doradztwo personalne. Prace w firmie Comarch rozpoczęła w 2011 roku na stanowisku Konsultanta w zespole Asysty Technicznej Comarch ERP XL, gdzie zajmowała się wsparciem merytoryczno-technicznym w obrębie modułów logistycznych systemu Comarch ERP XL. Od 2014 roku jako Product Manager dba o rozwój aplikacji mobilnych systemu Comarch ERP Mobile. Od 2014 roku jako Product Manager dba o rozwój aplikacji mobilnych systemu Comarch ERP Mobile oraz systemu do zarządzania magazynem wysokiego składowania Comarch WMS.

Małgorzata Maciągowska, Business Intelligence Consultant

Absolwentka kierunku rachunkowość i controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Obecnie konsultant Business Intelligence. Bierze udział w projektach audytów zewnętrznych połączonych z rekomendacją dedykowanego modelu controllingu. Zajmuje się również konsultingiem w zakresie doboru informatycznych narzędzi analitycznych wspierających codzienną pracę m.in. działów controllingu.

Tomasz Malinowski, Specjalista ds. marketingu

W sektorze Comarch ERP odpowiedzialny za Content Marketing, a w szczególności za treści pisane, materiały filmowe i fotograficzne, a także drukowane. Przed rozpoczęciem pracy w Comarch od ponad 7 lat zawodowo zajmował się fotografią. Autor artykułów case-study i treści reklamy natywnej do czasopism takich jak Harvard Business Review, Forbes, Nowoczesne Zarządzanie oraz na portale Comarch.

 

Joanna Dominiak, kierownik ds. finansowania

Specjalizuje się w analizie dostępnych na rynku narzędzi dofinansowania technologii informatycznych i aktywnym wspieraniu klientów Sektora ERP w ich pozyskiwaniu. Interesuje się prawem europejskim – obszarem specjalizacji ukończonego kierunku studiów na Wydziale Stosunków Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, wykorzystywanym w pracy nad projektami inwestycyjnymi dofinansowanymi z Unii Europejskiej, którymi zajmuje się w Comarch. Do głównych obszarów jej działań należą dotacje unijne, kredyt technologiczny oraz leasing operacyjny IT, wdrażany w firmach działających zarówno w Polsce, jak i zagranicą – w Niemczech, Austrii i we Francji.

 

 

Mateusz Kłósek, project manager Comarch Cloud

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku gospodarka i administracja publiczna. Zajmuje się głównie realizacją działań promocyjno-edukacyjnych Comarch Cloud w zakresie rozwoju oraz sprzedaży usług cloud computing w obszarach e-commerce oraz backup danych.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza