Drodzy Czytelnicy!

Jak w każdym numerze Nowoczesnego Zarządzania, także i w tym proponujemy Wam 3 pozycje książkowe do zdobycia. Wystarczy prawidłową odpowiedzieć na podane pytanie przesłać na adres nz@comarch.pl.

Pytanie/zadanie brzmi: Wymień przynajmniej 3 metody oceny projektów inwestycyjnych 

 

Mamy 9 książek do rozdania, decyduje kolejność zgłoszeń. 

W mailu z odpowiedzią prosimy o podanie tytułu książki, którą chcieliby Państwo otrzymać. 

    

 

Izabela Emerling

WYCENA I EWIDENCJA ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH I ROZRACHUNKÓW

W książce kompleksowo ujęto specjalistyczną wiedzę dotyczącą rozliczeń pieniężnych oraz rozrachunków przedsiębiorstw. Przedstawiono w szczególności: rozliczenia gotówkowe, bezgotówkowe, zasady wyceny i inwentaryzacji środków pieniężnych, ewidencję obrotu gotówkowego i bezgotówkowego i wiele innych. Książka zawiera liczne schematy księgowań, wzory dokumentów księgowych oraz zadania do samodzielnego rozwiązania.

 

Wojciech Naruć

PLANOWANIE FINANSOWE EFEKTYWNYM NARZĘDZIEM ZARZĄDZANIA. TEORIA I PRAKTYKA

Pozycja poświęcona jest w całości problematyce wykorzystania planowania finansowego w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Obok istoty i funkcji planowania finansowego przedstawiono w niej kompleksowo, na rzeczywistym przykładzie przedsiębiorstwa produkcyjnego, poszczególne etapy planowania finansowego oraz jego procedurę. Autor w przystępny i praktyczny sposób przedstawia rolę i znaczenie planowania finansowego dla efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem.

 

Robert Golej, Katarzyna Prędkiewicz

ZARZĄDZANIE FINANSAMI PRZEDSIĘBIORSTWA

Publikacja w sposób przejrzysty, rzetelny i syntetyczny przedstawia problematykę finansów przedsiębiorstwa. Czytelnicy znajdą tam następujące zagadnienia: wartości pieniądza w czasie, analizy przychody- koszty- zysk, źródła finansowania działalności przedsiębiorstwa, wyceny papierów wartościowych i wiele innych. Publikacja kierowana jest do członków rad nadzorczych, zarządów, dyrektorów finansowych, głównych księgowych, finansistów, wykładowców oraz studentów.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza