Drogi Księgowy, możesz usprawnić swoją pracę

Z okazji Dnia Księgowego 9 czerwca, zachęcamy do świętowania razem z nami i zapoznania się z poniższymi informacjami.

Każdy księgowy na co dzień musi podołać wielu wyzwaniom. Comarch ze swojej strony zapewnia narzędzia, które pomagają przede wszystkim w ograniczeniu wszechobecnej papierologii oraz usprawniają komunikację i współpracę z klientem.

Takim narzędziem jest iKsięgowość24, czyli portal biur rachunkowych. Dzięki tej usłudze:

 • zagwarantujesz swoim klientom bezpieczeństwo danych, poprzez regularne wykonywanie backupu (tj. kopi zapasowej) wszystkich danych
 • ograniczysz fizyczną wymianę dokumentów ze swoimi klientami, wszystko odbędzie się elektronicznie – możesz łatwo przesyłać dokumenty dzięki Internetowej Wymianie Dokumentów
 • zdobędziesz potencjalnych klientów, którzy będą mogą się z Tobą kontaktować za pośredntwem portalu odwiedzanego przez osoby szukające usług księgowych – uzupełnij wszystkie swoje dane kontaktowe, zamieść link do swojej strony www

Niespodzianka z okazji Dnia Księgowego

Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę, która obowiązuje w terminie 5-11 czerwca. Wybierz jedną z opcji:
 • Moje biuro nie jest zarejestrowane na iKsięgowość24.

  Jeśli nie korzystałeś jeszcze z iKsięgowość24 możesz:

  1.   Skorzystać bezpłatnie przez 6 miesięcy z pakietu Srebrnego o wartości 165 zł lub

  2.   Zakupić dowolny pakiet z rabatem 9%.

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

  Wypełnij formularz

 • Korzystam z bezpłatnego pakietu Zielonego na iKsięgowość24.

  Masz swoją wizytówkę na portalu iKsięgowość24 – już dziś możesz dokonać zakupu dowolnego pakietu z rabatem 9% i odkryć wszystkie możliwości usługi.

  Wypełnij formularz, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

  Wypełnij formularz

 • Posiadam pakiet Srebrny.

  Korzystasz z pakietu Srebrnego – możesz rozszerzyć możliwości jakie daje Ci usługa w tym wariancie. Do 11 czerwca możesz dokonać rozszerzenia obecnego pakietu do wariantu maksymalnego, czyli do pakietu Złotego z rabatem 9%.

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

  Wypełnij formularz

 • Korzystam z pakietu Złotego iKsięgowość24.

  Dla posiadaczy pakietu Złotego, możemy zaproponować jednorazowy rabat 9% na przedłużenie usługi już teraz.

  Wypełnij formularz, nasz konsultant skontaktuje się z tobą i przekaże instrukcję jak otrzymać rabat.

  Wypełnij formularz

Promocja obowiązuje w terminie 5-11 czerwca 2019 r.

Pełny regulamin promocji dostępny jest tutaj.


Skorzystaj z promocji

Aby skorzystać z promocji wypełnij formularz

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach .

Informujemy Cię, że Comarch S.A. jest producentem systemów ERP, które sprzedawane i wdrażane są przez Autoryzowaną Sieć Partnerów Comarch. W związku z takim modelem sprzedaży może skontaktować się z Tobą zarówno przedstawiciel Comarch S.A. jak i przedstawiciel firmy Partnerskiej Comarch.