Comarch Transaction Protection - tPro Mobile

Comarch tPro Mobile to aplikacja mobilna służąca do potwierdzania tożsamości podczas logowania się oraz autoryzacji transakcji w oparciu o dwa czynniki: to, co posiada użytkownik - telefon komórkowy z aplikacją; i co użytkownik wie - PIN lub wzór. W przypadku, gdy telefon wyposażony jest w biometrię również to, kim użytkownik jest – na przykład odcisk palca. Opracowany jako optymalne rozwiązanie dla klientów detalicznych i korporacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa bankowości. Aplikacja tPro Mobile działa zarówno w trybie online i offline, na iOS oraz Android.

Proaktywne bezpieczeństwo


tPro Mobile daje możliwość konfiguracji różnych scenariuszy weryfikacji danych, zaprojektowanych tak, aby aktywnie zmniejszać prawdopodobieństwo oszustwa transakcyjnego.

Szeroki wachlarz możliwości

tPro Mobile daje użytkownikom możliwość wyboru pomiędzy jednorazowymi hasłami (OTP), kodami QR i powiadomieniami push.

Zgodność z OATH (Open Authentication Initiative)

tPro Mobile oferuje silne uwierzytelnianie klienta (potwiedzanie jego tożsamości) i autoryzację transakcji za pomocą algorytmów HOTP, TOTP i OCRA, które zostały przyjęte przez Open Authentication Initiative (OATH).

Bezpłatne dostosowywanie do potrzeb klienta

Aplikacja tPro Mobile może być dostosowywana w zakresie wyboru logo, kolorów i obsługiwanych języków, a także języka asystenta głosowego.

Rozwiązania Comarch tPro

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami w celu szczegółowego omówienia
interesujących Państwa produktów i usług skierowanych do branży finansowej.Przejdź do formularza