Global IT Services

Global IT Services

Comarch Global IT Services oferuje kompleksowe usługi dla wymagających klientów, którzy szukają wydajnego i stabilnego systemu IT. W ramach Comarch Global IT Services dostępne są 4 główne kategorie usług:

  • Outsourcing IT / Data Center
  • Community Cloud
  • Security & Monitoring
  • Comarch Big Data

 

Infrastruktura IT finanse

Usługi Outsourcing IT / Data Center zapewniają elastyczną i niezawodną platformę dla aplikacji biznesowych, na którą składa się wysoce skalowalna infrastruktura i bogata wiedza techniczna; usługi obejmują centra danych, łącza internetowe, sieci prywatne, serwery, przechowywanie, zapory oraz równoważenie obciążenia; standardowy model zapewnia solidną platformę do rozwoju firmy i gwarantuje terminowe dostarczanie hostowanych aplikacji przy zachowaniu najwyższej jakości obsługi i najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

 

Serwery dla banku

Usługi Community Cloud skierowane są do klientów sektora finansowego, którzy zobowiązani są do przestrzegania przepisów Unii Europejskiej (w tym dotyczących ochrony danych, prawa do przeprowadzenia audytu czy ciągłości działania); standardowe i wydajne usługi w chmurze zapewniają dostęp do niezawodnej platformy (PaaS) oraz gwarantują elastyczność kosztów, dzięki czemu klienci mogą dynamicznie dostosowywać się do zmian rynkowych (zwiększać lub zmniejszać koszty IT) oraz szybko wdrażać innowacyjne rozwiązania.

 

Cloud w bankowosci

Usługi Security & Monitoring są odpowiedzią na zagrożenia, które mogą pojawić się zarówno w hostowanych, jak i kontrolowanych samodzielnie ekosystemach IT;  oparte są na autorskich rozwiązaniach Comarch i zintegrowanych systemach firm zewnętrznych; Comarch stale rozwija własne rozwiązania (Secure Admin) i wdraża najnowocześniejsze technologie zabezpieczeń w celu zapewnienia klientom najwyższego poziomu jakości świadczonych usług i zadowolenia (Security Operation Centre).

 

Data center dla banku

Platforma Comarch Big Data oferuje dostęp do technologii analitycznej obejmującej logikę biznesową, zapytania i algorytmy w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników biznesowych; dzięki temu rozwiązaniu klienci mają zagwarantowaną niezawodność, skalowalność, przystępne interfejsy API oraz łatwy dostęp do innowacyjnych i elastycznych usług (Big Data).

 

Big data w finansach

Przewaga konkurencyjna

Zgodność z przepisami unijnymi, w tym z przepisami dotyczących ochrony danych, prawa do przeprowadzania audytu oraz ciągłości działania.
Podejście nearshoring (lokalizacja danych UE oraz świadczenie usług z Polski).
Standaryzacja usługi (wcześniej zdefiniowane funkcje i elementy).
Elastyczność i zmienność kosztów (zamiast kosztów stałych).

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferty naszych rozwiązań dopasowujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.