Jak usprawnić wymianę informacji w firmie?

Pozbądź się papieru i kompleksowo zaprojektuj proces

Zwiększona presja na redukcję kosztów operacyjnych w powiązaniu z coraz większą ilością dokumentów biznesowych skłania wiele organizacji na całym świecie do optymalizacji procesów biznesowych. System Comarch AP/AR Automation jest rozwiązaniem jednocześnie zaawansowanym i przyjaznym dla użytkownika. Czy nie tego potrzebuje twoja organizacja?

Główne wyzwania:

  • Duża ilość faktur kosztowych i/lub przychodowych
  • Wiele źródeł: papierowe dokumenty, maile, pliki PDF oraz kanał EDI
  • Czasochłonna weryfikacja i zatwierdzanie faktur znajdujących się w odległych lokalizacjach
  • Złożony proces obsługi zdarzeń wyjątkowych

Pobierz ulotkę

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj:  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.