Comarch Network Managed Services

Otwórz przed sobą nowe możliwości

Comarch Network Managed Services (CNMS) to kompleksowe rozwiązanie w obszarze usług związanych z transmisją danych i bezpieczeństwem IT. CNMS to usługa skierowana przede wszystkim do tych przedsiębiorstw, dla których niezawodna transmisja danych jest kluczowa dla prowadzonej działalności.

Jednym z elementów oferty CNMS jest Comarch Network Operations Center to kompleksowe rozwiązanie stanowiące Pojedynczy Punkt Kontaktu z klientem (SPoC – Single Point of Contact). Zapewnia wsparcie techniczne w zakresie całościowego monitoringu środowiska IT, w tym również infrastruktury sieciowej. Comarch Network Operations Center jest miejscem pierwszej linii kontaktu dla naszych klientów, dostępnym przez 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w roku. Jest odpowiedzią Comarch na wciąż rosnące wymagania klientów co do poziomu jakości świadczonych usług i ich zakresu.

Pobierz darmowy white paper

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.