Jak usprawnić wymianę informacji w firmie?

Skorzystaj z doświadczeń firm z Polski, Niemiec i Francji, które już wdrożyły system ECM

Pobierz raport, by dowiedzieć się:

  • o ile ECM zredukował koszty działalności przedsiębiorstw
  • jak zwiększyła się produktywność poszczególnych działów
  • jak istotne okazało się wdrożenie ECM
  • ile przedsiębiorstw zadeklarowało, że głównym czynnikiem motywującym do wdrożenia ECM była możliwość centralnego zarządzania treścią/dokumentami
  • ile procent badanych organizacji osiągnęło co najmniej oczekiwane ROI z wdrożenia ECM
wymiana informacji w firmie

Pobierz whitepaper

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.