Case Study

Comarch IoT MES dla Ditzler – firmy z branży przemysłu spożywczego 

Utrzymanie wysokiej jakości wytwarzanych produktów oraz stały dostęp do danych produkcyjnych przy zwiększaniu efektywności stanowi wyzwanie dla nowoczesnych firm produkcyjnych. Dzięki wdrożeniu Comarch IoT MES oraz innych rozwiązań Comarch, w tym ERP Enterprise, BI Point, IoT Hub oraz Platformy IoT, z naszym klientem osiągnęliśmy:

  • Do 100% zwrotu z inwestycji (ROI) w ciągu 2 lat
  • Automatyzację raportów generowanych przez BI
  • Monitorowanie i analizowanie w czasie rzeczywistym
  • Automatyzację w procesie generowania etykiet poprzez system ERP
 
Pobierz bezpłatne studium przypadku, aby dowiedzieć się, jak osiągnąć i realizować powyższe cele.

Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Zgoda telefon

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.