Case Study

Smart Metering for Industry w Louis Ditzler AG

Monitoring zużycia mediów w przedsiębiorstwie produkcyjnym przy wykorzystaniu istniejącej infrastruktury oraz koncepcji IoT
Comarch wprowadził nowe rozwiązanie, które umożliwia sprawdzenie rzeczywistego zużycia mediów przypadającego na partię produkcyjną oraz zaplanowanie optymalnego czasu dostawy przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłości produkcji.
 
Comarch Smart Metering for Industry to rozwiązanie do zdalnego odczytu danych z opomiarowania w fabryce w celu prognozowania wydatków i eliminacji strat. Wpisuje się to w koncepcje Industry 4.0 i smart city.
 
Rozwiązanie Comarch Smart Metering for Industry zainstalowaliśmy dla naszego klienta, szwajcarskiej firmy FMCG Louis Ditzler AG, w 2020 roku. Było to jedno z pierwszych komercyjnych wdrożeń naszego rozwiązania.
 
 
Pobierz BEZPŁATNE CASE STUDY i dowiedz się:
  • Jak wygląda wdrożenie w praktyce
  • Jakie korzyści biznesowe przyniosło firmie Louis Ditzler AG
  • Jak optymalizować produkcję dzięki monitorowaniu zużycia mediów w fabryce.


Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.