Szkolenia MS Excel

Szkolenia i Kursy Excel na Każdym Poziomie Zaawansowania

Power BI – analiza oraz wizualizacja danych

Kurs przeznaczony jest dla osób wykonujących analizy danych oraz tworzenia raportów/zestawień zbiorczych przy użyciu danych pochodzących z innych systemów lub przetwarzanych bezpośrednio w arkuszu, chcących zwizualizować swoje dane.

Analiza danych biznesowych z wykorzystaniem MS Excel – kurs średnio zaawansowany

Szkolenie przeznaczone dla analityków korzystających z MS Excel jako jednym z głównych narzędzi pracy.

Analiza finansowa w Microsoft Excel - dla księgowości

Kurs przeznaczony jest dla osób chcących uzyskać wiedzę z zakresu analizy finansowej i statystycznej w Excelu i poznać narzędzia wspomagające analizę finansową. Szkolenie jest ukierunkowane na profil księgowy.

Power Query - czyszczenie i transformacja danych pod analizy danych z wykorzystaniem PowerPivot dla MS Excel i Power BI

Kurs przeznaczony jest dla osób wykonujących analizy danych oraz tworzenie raportów/zestawień zbiorczych przy użyciu danych pochodzących z innych systemów lub przetwarzanych bezpośrednio w arkuszu, którzy borykają się z różnorodnością danych oraz dużym zanieczyszczeniem danych.

DAX – tworzenie zaawansowanych formuł dla PowerPivot w MS Excel, Power BI i SQL Server Analysis Services

Kurs przeznaczony jest dla osób wykonujących analizy danych oraz tworzących raporty/zestawienia zbiorcze przy użyciu danych pochodzących z innych systemów lub przetwarzanych bezpośrednio w arkuszu, którzy już korzystają z dodatku PowerPivot dla MS Excel lub Power BI.

Power BI, Power Pivot, Power Query – Analiza danych z arkuszy kalkulacyjnych i plików bez struktury

Power BI i DAX - Analiza na podstawie dat

Power BI i DAX – Zaawansowana analiza na podstawie dat

Analiza danych z wykorzystaniem Power BI, Power Pivot i Power Query - od planowania do realizacji

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które analizują dane pochodzące z różnych źródeł np. arkuszy Excel, baz danych, plików tekstowych i przygotowują interaktywne raporty przy użyciu Power BI lub Power Pivot, budują proste modele danych z podstawowymi obliczeniami, pragnących usystematyzować i poszerzyć swoje umiejętności oraz poznać dobre praktyki związane z kolejnymi etapami przygotowywania analizy danych.

Microsoft Excel – kurs podstawowy

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które rozpoczynają dopiero pracę z arkuszem kalkulacyjnym.

Microsoft Excel – kurs średnio zaawansowany

Szkolenie przeznaczone jest dla osób znających arkusz kalkulacyjny na poziomie podstawowym (nie ma wymogu uczestniczenia w szkoleniu z tego tematu), pragnących zapoznać się z najczęściej wykorzystywanymi i najbardziej przydatnymi funkcjami Excela.

Microsoft Excel – kurs zaawansowany

Szkolenie przeznaczone jest dla osób znających arkusz kalkulacyjny na poziomie podstawowym, pragnących zapoznać się z zaawansowanymi możliwościami arkusza kalkulacyjnego, głównie analizą i prezentacją danych, oraz możliwością zastosowania formuł i funkcji na poziomie zaawansowanym.

Analiza danych dla analityków – Excel, Access, SQL, statystyka, wizualizacja

Analiza danych dla analityków – Excel, Access, SQL, statystyka, wizualizacja

Microsoft Excel w praktyce finansowej – warsztaty

Kurs obejmuje zaawansowane zagadnienia związane z analizą finansową osadzoną w środowisku Microsoft Excel.

Microsoft Excel – analizy statystyczne

Kurs obejmuje zaawansowane zagadnienia związane z metodami statystycznymi w analizie danych. Uczestnicy szkolenia będą rozumieli wybrane zasady matematyczno - statystyczne pozwalające na dokonanie analiz (wzory, twierdzenia, metody), będą wiedzieli jak skorzystać z narzędzi Excela aby problemy statystyczne rozwiązać.

Microsoft Excel – kurs dla ekspertów z wykorzystaniem programowania w VBA

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą poznać nowe, zaawansowane możliwości przetwarzania danych w programie Microsoft Excel z pomocą istniejących narzędzi oraz z pomocą języka VBA.

Microsoft Excel – analiza danych z wykorzystaniem dodatków Power Pivot, Power View, Power Query

Microsoft Excel - analiza danych z wykorzystaniem dodatków Power Pivot, Power View, Power Query

Wizualizacja danych w Microsoft Office

Zapraszamy osoby, które chcą pogłębić wiedzę na temat wizualizacji danych w pakiecie MS Office, tj. tworzenia zestawień, raportów, schematów, tabel danych, infografik, itp.

Analiza finansowa w Microsoft Excel - dla bankowości

Kurs przeznaczony jest dla osób chcących uzyskać wiedzę z zakresu analizy finansowej i statystycznej w Excelu i poznać narzędzia wspomagające analizę finansową. Szkolenie jest ukierunkowane na bankowość.

Najbliższe szkolenia

Zmień układ

Więcej o Miscrosoft Excel

MS Excel to program cieszący się wciąż dużą popularnością, a jego znajomość jest wysoko punktowana na rynku pracy.

Zapraszamy na szkolenia na każdym poziomie zaawansowania z obsługi MS Ecxel.

Czy każdy może się nauczyć obsługi Excela?

Prawda! Zanim jednak zaczniesz naukę, odpowiedz sobie na pytania: w jakim stopniu jest Ci on niezbędny i ile czasu jesteś w stanie poświęcić na jego poznanie? Od tego będzie zależeć skuteczność Twojej nauki. Nie daj sobie wmówić, że Excel jest tylko dla umysłów ścisłych. Humanista odnajdzie się w nim równie dobrze. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz i poziomu wiedzy, który już posiadasz najważniejsze zawsze będą ćwiczenia. Ćwicz, szukaj rozwiązań i nie bój się pytać. Nigdy przecież nie wiesz, kiedy i w jakim celu arkusz kalkulacyjny może okazać się przydatnym narzędziem, które ułatwi Ci życie, nawet to niezwiązane z pracą zawodową.

Czy Excel zaawansowany i VBA – to wiedza tylko dla wybranych?

Fałsz! Znajomością Excela na poziomie zaawansowanym w większości mogą poszczycić się pracownicy dużych centrów finansowych lub po prostu pracownicy korporacji pracujący na stanowiskach związanych z obsługa dużej ilości danych. To realia rynku pracy, które nie powinny raczej dziwić. To, co jednak może jeszcze zaskakiwać to sytuacja, w której z niewiadomych przyczyn wiele osób widząc tajemnicze VBA z góry zakłada, że nie znając się na programowaniu nie ma w ogóle po co się brać za to narzędzie. Zupełnie niepotrzebnie. Po pierwsze VBA nie gryzie. Po drugie jest całkiem przyjemnym narzędziem, które ma za zadanie zautomatyzować twoja pracę z dokumentami, zwykle za pomocą poleceń makr. Jeżeli na samą myśl o makrach przechodzą Cię ciarki - uspokajamy, one naprawdę są ogarnięcia.

MS Excel w Twoim CV to duży atut i pomimo upływu czasu cieszy się zainteresowaniem ze strony pracodawców, którzy szukają pracowników potrafiących sprawnie organizować swoją pracę.

Praktyczne przykłady zastosowań Excela

Zobacz jak można wykonać kilka operacji za pomocą dodatków do Excela, które za pomocą „czystego” Excela byłyby dość czasochłonne. 

Power BI - MS Excel  

Poznaj wypróbowane rozwiązania oraz nowe funkcje udostępnione w Excelu 2016, dzięki którym zaprezentujesz dane w nowatorski i czytelny sposób.

Raport sprzedażowy w 30 minut