Puzzle kompetencji - Myśl jak programista – sprawdź się w javie

BEZPŁATNA próbka szkolenia, które przygotowuje do zawodu programisty JAVA

 • O szkoleniu

  Puzzle kompetencji - Myśl jak programista – sprawdź się w javie!

  Zachęcamy do udziału w BEZPAŁTNYM 6 godzinnym szkoleniu, podczas którego pod okiem specjalisty, pracując w grupie stworzysz swoją pierwszą aplikacje, sprawdzisz się w programowaniu!

  Szkolenie polegać będzie na uzupełnieniu prostej aplikacji (strony) webowej.

  Uczestnicy zostaną wprowadzeni ogólnie w zagadnienia związane z językiem JAVA, a następnie przystąpią do uzupełnienia wybranych elementów aplikacji – efekt na już.

  • Metoda pracy - praca zespołowa wsparta mocno przez prowadzącego.
  • Prowadzący: Marcin Albiniak 
  • Czas trwania: 9.00-16.00
 • Ścieżka rozwoju

  IT Camp – Junior Java Developer
   
  Cel kursu
  Kurs ma na celu przygotowanie do roli Młodszego Programisty Java. Podczas kursu uczestnik pozna narzędzia wykorzystywane w codziennej pracy programisty, język Java, oraz podstawy wielu technologii pozwalających na tworzenie profesjonalnych projektów komercyjnych.
  Profil słuchaczy
  Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które nie posiadają żadnej wiedzy z zakresu programowania, są początkującymi programistami lub znają inne języki programowania. Nie jest wymagane wykształcenie techniczne, jednak przydatną umiejętnością będzie logiczny i analityczny sposób myślenia.

  Program i rejestracja >

Poinformuj mnie o innym terminie tego szkolenia

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Najbliższe szkolenia

Szkolenie aktualnie niedostępne

Zapytaj o termin

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33